Trochu Hrozivější “Wartenbergrova Kolečka”

Klasické verze těchto koleček jsou velice oblíbená, i Korzetka má doma jednořadé kolečko připravené v šuplíku. Ovšem běžné kolečko s malými hroty i přes jejich větší počet nemusí budit dostatečný psychologický účinek. Nová větší, těžší a hrozivější kolečka jsou v principu celkově podobné svým jmenovcům, ale nejde zde o disky ve kterých jsou zapíchané hroty po obvodu, nýbrž o plné kovové koule ve kterých jsou hroty zapíchané po celém povrchu.

Jednoduché kolečko

se skládá s rukojeti dobře padnoucí do ruky a jednou řadou kde napočítáme 8 hrotů. I když menší počet hrotů může vypadat odlehčeněji, opak je pravdou, s jedinou řadou hrotů působí na kůži větší zatížení. Použití tedy na partie, které jsou méně citlivé.

Více o kolečku

 

kolecko_hroty_pak_single_1_SP

Vícenásobné kolečko

strašidelnější dvojče předchozího kolečka, jak již bylo zmíněno, tento typ vypadá hrozivěji, ale po bližším ohledání se jeví jako mírnější – záleží samozřejmě na osobních preferencích. Nám se zamlouvá více tento typ – putování po pokožce je méně bolestivé a více rozptýlené. Každopádně pokud zatlačíte více, stane se i tento typ velmi bolestivým.

Více o kolečku

kolecko_hroty_pak_multi_1_SP

Bondage provazy v mnoha barvách! Vyberte si tu svou

Vysoká pevnost provazů zaručí pevnou bondage. Délka provazu 10 metrů je vhodná pro nejrůznější spoutání rozkroku, zápěstí, kotníků či stehen atp poskytuje ideální délku se kterou dokážete vytvořit nejrůznější úvazy. Buďte kreativní a kombinujte více barev.

1 Komentář
  1. Profile photo of egon
    egon 1 rokem před

    Koukám, že Korzetka zvolila pro testování svoje nejcitlivější místa.

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?