Trochu Hrozivější “Wartenbergrova Kolečka”

Klasické verze těchto koleček jsou velice oblíbená, i Korzetka má doma jednořadé kolečko připravené v šuplíku. Ovšem běžné kolečko s malými hroty i přes jejich větší počet nemusí budit dostatečný psychologický účinek. Nová větší, těžší a hrozivější kolečka jsou v principu celkově podobné svým jmenovcům, ale nejde zde o disky ve kterých jsou zapíchané hroty po obvodu, nýbrž o plné kovové koule ve kterých jsou hroty zapíchané po celém povrchu.

Jednoduché kolečko

se skládá s rukojeti dobře padnoucí do ruky a jednou řadou kde napočítáme 8 hrotů. I když menší počet hrotů může vypadat odlehčeněji, opak je pravdou, s jedinou řadou hrotů působí na kůži větší zatížení. Použití tedy na partie, které jsou méně citlivé.

Více o kolečku

 

kolecko_hroty_pak_single_1_SP

Vícenásobné kolečko

strašidelnější dvojče předchozího kolečka, jak již bylo zmíněno, tento typ vypadá hrozivěji, ale po bližším ohledání se jeví jako mírnější – záleží samozřejmě na osobních preferencích. Nám se zamlouvá více tento typ – putování po pokožce je méně bolestivé a více rozptýlené. Každopádně pokud zatlačíte více, stane se i tento typ velmi bolestivým.

Více o kolečku

kolecko_hroty_pak_multi_1_SP

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

1 Komentář
  1. Profile photo of egon
    egon 2 roky před

    Koukám, že Korzetka zvolila pro testování svoje nejcitlivější místa.

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?