Spuštěna testovací verze webu

Lidičky spustili jsme pro Vás prozatím ne zcela 100% verzi nového Korzetky webu. Nechtěli jsme čekat se spuštěním již déle, protože jsme museli vypnout starou Korzetku, a tak několik dní nefungoval web žádný. Abychom tak co nejdříve opět fungovali, rozhodli jsme se zpřístupnit novou verzi kde najdete obsah starého webu, ale už i v současné době obsah nový který pro Vás budeme i nadále připravovat v pravidelných aktualizacích. Jediným problémem zatím mohou být chybičky v textu, sem tam nefungujicí odkaz, a další možné záludnosti. Pokud narazíte na nějaký velký problém, napište nám – info@korzetka.cz / nebo zanechte komentář zde na stránce.

Co nového Vás  tady čeká?

Především možnost vytvoření a správy vlastního profilu s obsáhlými specifikacemi díky kterým můžete najít profil uživatele který lahodí vašemu oku a pokusit se navázat kontakt. Dál zde najdete několik fór do kterých lze přispívat. Rovněž jsme k fotogaleriím partnerských webů přidali také výběr mnou vybraných videí které mě osobně zaujali. Těšit se můžete díky spolupráci s dalšími lidmi na více nového obsahu.

Svažte (mě) Korzetku

Ano, i tady bychom rádi navázali na oblíbený seriál “svažte korzetku” kde vy uživatelé hlasujete svými nápady na podobu mého trestu.

Zatím na 99%, ale přidejte si mě už nyní

Vydržte do 1. Listopadu kdy webík bude 100% funkční. Do té doby se však nebojte založit si svůj profil a prozkoumat možnosti nového webu už nyní. Prvních 25 uživatelů kteří si mě přidají mezi své přátelé a podají námět v rámci “Svažte Korzetku” získají příjemné překvapení, které budou ostatní uživatelé určitě závidět:-)

Profilovka od Korzetka SpoutanáMůj profil najdete tady!

 


Zadeček

nebo

Kozičky

 

 

 

Zakázková výroba BDSM produktů

Hledáte marně erotickou pomůcku kterou jste záhlédli na internetu, a chtěli byste ji zkusit na vlastní kůži? Zařídíme kompletní výrobu i s dopravou až k Vám domů.

1 Komentář
  1. Profile photo of fobu
    fobu 3 roky před

    Gratuluji ke spuštění nového webu. Držím palce, ať se daří plnit ho zajímavým obsahem.

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?