[Scénář] Komorník

V dobách vlády aristokracie bylo dobrým zvykem, že vysoce postavené oblékali a upravovali jejich sluhové tzv. komorníci. Jistě není od věci, čas od času vzdát hold starým časům.

Pro naše potřeby vybavíme sluhu minimem oblečení. Váš osobní komorník musí samozřejmě nejdřív vybrat vhodné oblečení pro danou příležitost, a o od spodního prádla až do boty, které samozřejmě pečlivě očistí. Přehrabování v šuplíku se spodním prádlem, výběr vhodného korzetu, punčoch a bot bude jistě vítanou činností. V případě ženy- komorné a Pána se pochopitelně bude jednat o jiné kousky oblečení.
Základním pravidlem je, že komorník se smí dotýkat oblečení, ale v žádném případě né vás, což je při některých úkonech spojených se svlékáním/oblékáním značně ošemetné, nabízí se tím vhodná příležitost pro trest, protože samozřejmě chceme, aby náš komorník ovládal svou práci dokonale. Připravené části oblečení si komorník nachystá tak, aby je měl po ruce.
Nejprve samozřejmě začneme svléknutím. Pochopitelně není vhodné, aby vás sluha při svlékání okukoval. Zavažte mu tedy oči a nechte jej plnit úkol, dokud na sobě nebudete mít alespoň nově oblečené spodní prádlo.
Jakmile je postaráno o vaše ustrojení, je potřeba se postarat i o další věci. Každý správný komorník by měl vědět jak se vaří čaj, nechte si jej tedy připravit a šálek odložte na nastavená komorníkova záda. To, zda použijete podšálek nebo ne, záleží jen na vašich zvyklostech stolování a komorníkově masochismu.
Jak budete využívat dalších služeb vašeho sluhy, je už jen a jen na vás.

Zakázková výroba BDSM produktů

Hledáte marně erotickou pomůcku kterou jste záhlédli na internetu, a chtěli byste ji zkusit na vlastní kůži? Zařídíme kompletní výrobu i s dopravou až k Vám domů.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?