[Recenze] Kožený korzet “Atlantis”

Jen málokterá BDSM+ žena netouží po korzetu, dříve opěvovaném nyní trochu opomenutém kousku spodního prádla. Tento konkrétní mi padl do oka už při prvním prohlížení e-shopu a koupi jsem dlouho zvažovala. Jednak proto, že mi bylo jasné, že na běžné nošení tenhle kousek opravdu nebude a taky proto, že vzhledem ke svým poněkud komplikovaným dámským proporcím mám celkem obavy kupovat jakékoli oblečení, které si nejdřív nevyzkouším. Na první pohled mě na tomto koženém kousku zaujalo výrazné zdobení a “bytelný” vzhled, který napovídá, že se bude jednat o kvalitní kousek. Velkou výhodu jsem viděla také v tom, že korzet je nízký (tedy pod prsa), což je celkem praktické co se “hrátek” týče, ale také z estetického hlediska odpadá to, že by špatně seděl v oblasti hrudníku. Vzhledem k tomu, že jsem poměrně vysoká a zadala jsem při objednávce kromě klasických mír (hrudník pod prsy/pas/boky) taky vzdálenost od hrudníku k bokům, tedy rozměr, jak má být korzet vysoký.

 

Hodnocení samotného korzetu bych začala nejprve negativy, které jsou ale zcela banální. Korzet je poměrně málo tvarovaný a nejspíš by mi seděl lépe, kdyby byl více zúžený v pase a více vytvarovaný kosticemi. Šňůra na stahovaní korzetu sice výborně plní funkci a nijak nevadí, ale já osobně bych to viděla spíše na saténovou stužku, za kterou ale není problém tu původní vyměnit. Při prvních pokusech sama si zašněrovat korzet každá dáma jistě pochopí, proč bylo dříve tolik zapotřebí komorných. Chce to jen trochu cviku a popasovat s podložením celého šněrování, aby se nekrčilo a není potřeba pomocných rukou.
Celkově ale předčil moje očekávání. Je vyrobený krásné, kvalitní kůže což samo o sobě na má velký efekt. Z rubové strany je podšitý velice pevnou, ale příjemnou látkou, takže nikde nic neškrábe a příjemně se nosí. Zapíná na zip v přední části jednak dobře vypadá, ale zároveň umožňuje i bezproblémové oblékání korzetu.

 

Běžně je při šití korzetu potřeba několik zkoušek aby seděl a rozhodně né každý, kdo zvládne ušít dobrý korzet z látky, si troufne na korzet z kůže. Za výbornou cenu a bez jediné zkoušky mi přišel dobře sedící, kvalitní korzet z nádherné kůže. Už jsem jen zvědavá, jaká bude reakce mého domácího mazlíčka…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?