Pozice – “Spread hogtie”

Spread hogtie, neboli varianta klasické hogtie kdy je docíleno roztažení stehen od sebe pro snadný přístup k rozkroku.

Rozdíl oproti klasické Hogtie

Uběžné verze Hogtie se většinou uvazují ruce k nohám a to především zápěstí spojená k sobě ke kotníkům, také spojeným k sobě. U této roztažené varianty je již z názvu patrné že klademe důraz na zpřístupnění rozkroku což i klasické verze není dost dobře možné.

Jak docílit roztažení stehen?

Způsobů je celá řada, zkuste použít rozporku ke které připnete kotníky, rozporku poté můžete připnout k zápěstím v místech kde jsou upevněny i kotníky – tím docílíte velké efektivity roztažení.
Nebo zkuste použít krátkou rozporku pouze mezi stehna, a kotníky volně přitáhnout k ramenům, nebo vlasům ( vlasová bondage ), ruce můžete spoutat konvenčně v zápěstích, či loktech.
A do třetice si můžeme vystačit pouze v provazem který však musíme uvázat tak aby alespoň částečně plnil “otevírací” funkci rozporky. Jako snadný způsob se jeví překřížení a spoutání kotníků, tím zafixujete nohy v částečně roztažené poloze, a nebude možné dát nohy zcela k sobě.

Pozice je skvělá mimo jiné z prostého důvodu, je téměř nemožné se pohybovat, či velice složité se přetočit. Spoutaný partner tak zcela jistě zůstane na své místě.

Prostředky vhodné pro tuto pozici:

 


 

Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit.
Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

 

Zakázková výroba BDSM produktů

Hledáte marně erotickou pomůcku kterou jste záhlédli na internetu, a chtěli byste ji zkusit na vlastní kůži? Zařídíme kompletní výrobu i s dopravou až k Vám domů.

3 komentáře
  1. AmataModra 4 roky před

    Líbí 🙂

  2. Korzetka Spoutaná 4 roky před

    Máš s touhle pozicí zkušenosti? Já moc ne, víc se mi líbí klasická hogtie..

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?