[Povídka] Ve spárech šedého velitele 2. část

36949_8

Klečela nahá na studené podlaze, ruce měla za zády spoutané silným řemenem. Z vedlejší místnosti se ozývalo “…s krásnou Lili Marleen …” Zpíval si. Tělo se jí chvělo strachem, zimou i vzrušením.

Marně si lámala hlavu tím, proč a jak se do té situace dostala. Když ho kolem oběda potkala na náměstí s dvojicí říšských důstojníků, chtěla utéct. Jistě se pochlubil co s tou „sudeťačkou“ včera prováděl. S ruměncem ve tvářích a sklopenou hlavou spěšně cupitala okolo skupiny mužů v šedozelených uniformách.

„Pěkné poledne, Fräulein!“ Zarazil jí jeho zdvořilý projev. Rozloučil se s vojáky a nabídl jí rámě. Ta proměna ji zarazila. Pozval ji na oběd a následně ji doprovodil domů. Jakmile za sebou zavřeli dveře, vše se na jednou zvrtlo. Aniž by se jí dotkl, poslouchala každý jeho příkaz. To ty jeho šedé oči!

Z úvah ji probraly jeho kroky. „Vstaň, Mädchen, a pojď za mnou.“ Kývl na ni prstem a ona ho následovala do kuchyně, tedy toho co z ní zbylo. Uprostřed stál dřevěný stůl, ovšem bez ubrusu, vázy i prostírání. Židle byly postaveny v rohu místnosti.

“Vylez si nahoru a lehni si na záda, musím si tě pořádně prohlédnout.” Uvolnil jí ruce a pomohl jí vylézt na stůl.

Když složila záda na tvrdou desku stolu, strachy skoro nedýchala v očekávání co hrozného ji hodlá provést. Nejprve ji přivázal ruce, každou k jednomu rohu stolu. Nohy tiskla křečovitě k sobě.

“Uklidni se.” Pošeptal ji do ucha, zatímco utahoval konopné lanko na levé ruce. Pohladil ji po paži až na ňadra a mezi prsty sevřel její bradavku, dokud se nezačala ošívat. Dál ji hladil po ňadrech, až se nechala unést a stisk jejích kolen povolil. Využil situace a sjel jí rukou do klína, ale její stehna se opět instinktivně sevřely. Na tvář ji přistála štiplavá facka.

“Nepokoušej mě a drž!” Začínal s ní ztrácet trpělivost.

“Ne, prosím.” Zakňourala.

“Klid Mädchen, buď hodná a nebude tě to bolet.”

Zavřela oči a snažila se uvolnit nohy. Začal ji ohmatávat jako při lékařské prohlídce. Roztáhl jí nohy a mezi vlhké pysky jí vsunul dva prsty.

“Jsi úzká, s tím budeme muset něco udělat.” Zašeptal a zuby jí stiskl ušní lalůček.

Dvěma prsty jí dráždil horký klín, prudce zajížděl dovnitř a ihned zase ven. Palcem jí kroužil po naběhlém poštěváčku. Začala sténat, on ale přestal a donutil ji, aby jeho mokré prsty olízala jako žádoníci pes.

“Fräulein…” Vydechl s posměchem. “Kdo by to byl tušil, že nejsi víc než nadržená kurvička.” Rukou ji plácal po ňadrech, až měla bradavky naběhlé a kůži kolem dvorců červenou.

“Jen to řekni, copak jsi?” Zatahal ji za bradavku.

“Sss au!… Děvka.” Hlesla

“Odpovídej pořádně” řekl a několikrát ji silně plácl přes přirození.

“Uuu! Jsem vaše nadržená děvka, herr Sturmbahnfurer”

“No vidíš Mädchen, jak ti to jde, když se snažíš.” Odešel do vedlejšího pokoje a ji nechal napospas vlastnímu studu. Ležela připoutaná ke kuchyňskému stolu s nohama široko od sebe a zrychleně dýchala. Za chvíli se vrátil a v ruce držel blankytně modrý, hedvábný šátek, který měla dnes na sobě. Stál ve dveřích a smál se.

“Mein Gott! To je pohled!” Kousla se do rtu a nohy dala instinktivně k sobě. Její stud ale vyvolal jen další smích.

Šátkem ji zavázal oči, před kterými teď měla podivně uklidňující modrou tmu, která se ale rázem změnila v trpkou nevědomost z toho, co bude následovat.

Chytil ji za kolena a nohy opět do široka roztáhl. Cítila jak do ní vsouvá prsty, tlak byl ale silnější než před tím. Nejdřív ji dráždil třemi prsty, pomalu jimi kroužil v její kundičce dokud nezačala sténat. Zrychlil, s palcem na poštěváčku ji projížděl aniž by prsty vytáhl ven. Po chvilce přidal čtvrtý prst, rozkoš se mísila s bolestí a nepříjemným tlakem. Cítil že už ji chybí jen krůček k silnému orgasmu. V tu chvíli přestal, vytáhl si z kalhot opasek, nohy ji zvedl do výšky a jednou rukou je tlačil směrem k hlavě, aby měl co nejlepší přístup k jejím hýždím, na které za chvíli dopadla první silná rána. Vykřikla, spíš leknutím než bolestí, která jakoby v tu chvíli nebyla. Ihned následovalo několik dalších ran, přes vyšpulený zadek i přirození. Tělo se jí chvělo při každé ráně bolestí i vzrušením.

Neměla tušení, kolik ran dostala. Možná jich bylo dvacet, možná padesát. Najednou opasek odložil a rozepnul si poklopec. Nohy jí opět roztáhl a přisunul ji k sobě tak blízko, jak to jen její připoutané ruce dovolovaly. Přirážel rychle, tvrdě až bolestivě. Když se místností začaly ozývat jeho vzdechy, přestal.

“Dělej, otevři pusu!” Chytil ji za vlasy a snažil se jí zaklonit hlavu. V ústech a na obličeji ucítila horké kapky semene. Uvolnil jí jednu ruku, za kterou ji otočil na bok.

“Jsem od tebe celý mokrý. To musíš napravit. Lízej! ” Hlavu jí zabořil do mokrého chomáče chlupů v podbřišku. Vnímala ho všemi smysly, jeho vůně se mísila s její, jeho chlupy jí lechtaly na tváři. Jednou rukou ji držel za vlasy a druhou ji hladil po tváři a krku.

” To stačí.” Pustil ji klidně. Slyšela jak se obléká. Políbil ji na krk a z očí ji sundal šátek. Světlo bylo nepříjemné. Jednou rukou si clonila oči, zatímco ji druhou rozvazoval. Posadila se na stůl a tiše jej pozorovala jak si upravuje uniformu. V čepici a té záplavě šedozelené barvy vypadal majestátně, hrdě ušlechtile. Nahá na dřevěné desce si vedle něj připadala uboze a nicotně.

Chytil za bradu a upřel na ni šedé, ocelové oči. “Tentokrát si počkám, až za mnou přijdeš sama, Mädchen. Budeš mě muset hezky poprosit.”

“Auf wiedersehen!” Rozloučil se ještě u kuchyňských dveří.

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?