[Povídka] U nohou Harpie

Čekala na něj. S úsměvem si prohrávala se dvěma drobnými klíčky co jí visely na řetízku u krku. Na sobě měla jen tenké černé šaty, pod nimi ji ale svíral kožený korzet. Přehodila nohu přes nohu a upravila si vysoké kozačky do půli stehen z dokonalé, jemné černé kůže. Perfektně kopírovali křivku jejich nohou, pevně obepínaly její nárt i kotník, přes oblé lýtko, až  ke  koleni nad kterým se vyjímal přehnutý lem. Začínala být netrpělivá. Uklidňoval ji jen lesk kamenů na rukojeti jezdeckého bičíku. V zámku  zarachotily klíče. Srdce se jí rozbušilo.

Vešel do bytu, sundal si kabát a začal si zouvat boty, když ho upoutal předmět uprostřed malé chodbičky.
“Čekám na tebe v ložnici. Na sobě budeš mít jen tohle.” To snad nemyslí vážně! Pomyslel si, ale uvědomil si, že se svléká. Týden v pásu cudnosti dal zabrat jeho vzdorovitosti a dělal z něj Její poslušnou hračku.
Když byl celý nahý, nasadil si obojek a směle vykročil směr ložnice. V hlavě se mu probouzely různé fantazie, což  vyvolalo příjemný tlak v kovové klícce, která se mu houpala mezi třísly.
Otevřel dveře ložnice a dovnitř vešel po čtyřech. Se sklopenou hlavou zůstal klečet u jejích nohou. Objal její lýtko a hlavu jí položil na stehno. Líbal nejdřív hladkou kůži bot, jejich vůně byla omamná. Pomalu se posouval výš, dokud nenarazil na horkou kůži jejích stehen. Tady ho ale zastavila a odstrčila jeho ústa od svých nohou.
“Postav se, ať si tě prohlídnu.” Stoupl tedy před ní s rukama za zády. Jezdeckým bičíkem přejížděla po jeho nahém těle, a z rozmaru jej několikrát plácla přes bradavky. Potom ji zaujala kovová klícka. Bičíkem ji nadzvedla a nechala ji vlastní vahou zase spadnout.
Upírala na něj pohled zpod dlouhých řas a těšila se reakcí v jeho obličeji. Pomalu vstala. Stáli tváří v tvář. Ruku položila na jeho chlupatý hrudník a pomalu jej obešla. Po místnosti se rozlehl klapot tenkých a vysokých jehlových podpatků.
Bičíkem pomalu přejížděla po vypracovaných mužských zádech, libovala v té rýze mezi zádovymi svaly, která vedla až mezi hýždě a na hráz. Jak důmyslně byl člověk stvořen a rozdělen na obě půlky, přičemž obě patřily jí. Napřáhla se a nechala svůj oblíbený nástroj dopadnout na hýždě svojí hračky. S úsměvem pozorovala, jak se obě půlky zatly
“Rozkroč se pořádně.” Zavřela mu do ucha a jakmile se jeho stehna oddálila od sebe, přejela mu bičíkem po jejich vnitřní straně stehen až k varlatům, stisknutým v ocelovém kroužku. Chvíli do nich jen lehce plácala, ale rány postupně sílily. Vyčkávala, dokud se nezačal kroutit bolestí, potom přestala a horká zarudlá místa stiskla rukou. Hlasitě vydechl.
Odložila si bičík a svlékla černé šaty, on ji nenápadně pozoroval a kochal se pohledem na svou překrásnou Paní v koženém korzetu, černých punčochách připnutých k podvazkovému pásu a vysokých kožených botách. Objala ho z boku, tak aby cítil horkost jejich stehen a rozkroku. Jednou rukou ho chytila zezadu za varlata a druhou si pohrávala s kovovou klecí, která držela v šachu jeho mužství. Prsty přejížděla mezi kovovými mřížemi tak, aby se ho co nejvíc dotýkala. Začal sténat a na chladném kovu se objevila lesklá kapička od jeho vzrušení.
Chytla ho za vlasy a hlavu mu zaklonila dozadu. “Sténáš a vlhneš jako nadržená děvka.”
“Ano, má Paní” Zmohl se jen na strohou odpověď. Rozkrokem se mu třela o stehno a on si až teď uvědomil, že nemá kalhotky a že mu po kůži lehce klouže. Dráždila jej tak dlouho, dokud to nevydržel a nechytil ji pevně za boky a políbil. Chvíli mu dovolila ji líbat. Prsty ji hladil po vlhkém přirození a jazykem si vychutnával každý dotek horkých úst. Najednou ho ale opět chytila jednou rukou za vlasy a druhou mu na tvář uštědřila pádnou facku.
“To se dělá?!” Položila mu otázku, ale na odpověď nečekala. “Ty nevíš co rukama že?”
“Omlouvám se, má Paní.” Sklopil zrak a bylo mu líto jeho slabosti. “Už se to nebude opakovat.”
“No to si piš že nebude.” Zavrčela s úsměvem a přistrčila mu pod zadek židli. “Sedni.” Houkla na něj jako na psa.
Připoutala mu ruce za zády k židli. Sedla si naproti němu do křesla, roztáhla nohy a jednu mu opřela o stehno tak, aby ho podpatkem dloubala do třísla. Umožnila mu tak dokonalý výhled na své vlhké pohlaví. Dlouhou chvíli jen tak seděla. Špičkou boty jej rozverně kopala do kovové klícky a ostrý podpatek chvílemi zarývala do varlat a chvílemi do hráze. Dívala se na něj s ledovým klidem a lehkým úsměvem.
Když se postavila, opřela si tentokrát druhou nohu o jeho stehno, avšak podpatek se zřetelně zakousl do svalu. On jen lehce zasyčel bolestí, víc si nedovolil. Její voňavou kundičku měl teď kousek od obličeje, ale spoutané ruce mu nedovolovali se k ní přiblížit tak, aby se jí mohl dotknout. Opojná vůně mu bránila nad čímkoli přemýšlet. Jen sledoval, jak se začala hladit prsty mezi pysky, jak jí postupně ty prsty vlhnou. Zavřela oči, zaklonila hlavu a užívala si rozkoš. Druhou rukou mu sevřela vlasy a tak se nemohl ani snažit se jí dotknout. V jejím nastupujícím orgasmu mu projela stehnem silná bolest, jak mu zaryla podpatek silněji do kůže. Za chvíli bolest ustoupila a ona mu strčila do pusy mokré prsty, aby jí je olízal. Užívala si pohled na jeho lačnící jazyk objímající její prsty. Bylo mu ale jasné, že ještě nemá dost.
Vyměnila si nohy aby se jí pohodlně stálo a aby si i jeho druhá noha užila políbení žihadla kožených krásek. Tentokrát přišla ale konečně řada na něj. Chytila ho oběma rukama a zabořila mu ústa mezi stehna. Začal ji dychtivě lízat, za chvíli měl celý obličej mokrý od jejích šťáv. Snažil se co mohl aby jí působil maximální vzrušení. Střídavě sál a lízal pošťeváček, jazykem zajížděl co nejhlouběji do dírky.
Když jí tělo roztřásl druhý orgasmu, začala se smát. V tom smíchu byla hravost i spokojenost. Pomalu se přes něj sklonila, aby jednoduchým pohybem odepnula karabinku na jeho poutech, usadila se do křesla naproti němu a zvolna oddychovala. Šílel. Takhle dlouho jej ještě trpět nenechala. Padl na kolena k jejím nohám.
“Prosím…” Zasténal.
“Co chceš?” Hodila po něm pohledem a v očích jí jiskřilo.
“Prosím odemkni mě už…” Objímal její nohy a škemral.
“Proč?” Zvedla tázavě obočí. Věděl co chce slyšet, ale tolik se styděl. “No ták,” konejšila ho. “Ty víš že to chci slyšet, že mě to vzrušuje.” Věděla jak na něj a on jí to nemohl odepřít.
“Prosím odemkni mě, jsem neskutečně nadržená čubka a už to déle nevydržím.” Vysypal ze sebe rychle.
Předklonila se, přitáhla si jej za obojek a přisála se mu na ústa. Z krku si sundala řetizek.
“Vstaň.” Kývla na něj. Když měla klícku před obličejem, odemkla drobný zámeček a nejprve osvobodila jeho penis a potom opatrně sundala ocelový kroužek, který obepínal varlata a kořen penisu. Pocítil velkou úlevu a zase klesl k jejím nohám. “Děkuji, má Paní.” Zašeptal a políbil špičky jejích bot.
Jednu nohu mu položila na rameno. Ucítil dobře známou vůni jejího rozkroku mísenou s opojnou vůní kůže. Krev se mu nahrnula do slabin a po několika dnech se konečně dostavila erekce v plné síle. Líbal ji boty až ke stehnům a na konec ji položil hlavu na lem punčoch a holou kůži. Sundala mu nohu z ramene a zkřížila kotníky. Začal se třít penisem o jemnou kůži bot mezi jejími lýtky.
Hleděl jí do očí a čekal na reakci. Usmívala se. Věděla co chce u dělat a po tolika dnech si to zasloužil. Netrvalo to dlouho a on dosáhl tak dlouho odpíraného vyvrcholení.

Rozvibrujte nejen klitoris na maximum

Když dráždíte klitoris, drážděte tak aby orgasmus přišel během chvilky a ne jednou! Použijte extrémní vibrátor v prodeji zde.

1 Komentář
  1. Profile photo of
    subik1997 5 měsíci před

    Úžasná povídka ! Kdo by tohle nechtěl zažít…

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?