[Povídka] Setkání na chatě

V zámku zarachotil klíč a prostornou chodbou rekreační chaty se rozezněl klapot vysokých podpatků. Čekal na ni už přes hodinu. Tělo již bolest ani nevnímalo. Neznámá se pomalu blížila chodbou.

 

Očekával ji tak, jak se domluvili. Pod květináčem na malé terase nechal schovaný klíček od chaty. V hale připravil občerstvení pro sebe i pro ni. V jednom z pokojů vyskládal na postel důtky, jezdecký bičík a delší drezurní bič.  Klečel nahý s šátkem přes oči. Na penis dal dvě zubaté svorky, které řetízkem připoutal karabinkou k posteli. Ruce si spoutal a pouta zamkl malým zámečkem. Podle domluvy měla být za patnáct minut na místě, ale dávala si na čas. Neměl tušení jak dlouho klečel na studené zemi, než konečně uslyšel auto přijíždějící na parkoviště před chatou. Počáteční úlevu ale vystřídala nervozita a obavy, jestli to je skutečně ta, se kterou se má setkat.

 

Žena vstoupila bez jediného slova do pokoje. Na skříň vedle dveří si odložila své věci a začala chodit po pokoji. Zastavila se vedle něj a tiše se zasmála, evidentně byla velice pobavena tím schouleným, nahým zvířátkem třesoucím se u jejích nohou. Natáhla se pro něco na postel a za malou chvíli už ucítil na zádech lehký dotyk studené kůže, jak mu po nich přejela jezdeckým bičíkem. Neostýchala se, přejela jím od lopatek až mezi hýždě a z nenadání muže několikrát silně udeřila. Třásl se, dýchal zhluboka a rychle.
Najednou ucítil její blízkost, jak se k němu sklonila a odepnula karabinku přicvaklou k posteli. V jejích rukách se z drobného řetízku stal mocný nástroj. Ostrá bolest v penisu a tah ho donutily neobratně vstát. Následoval ji bosky po studené dlažbě až do haly, kde se pohodlně usadila, donutila jej kleknout a sundala mu šátek z očí.
Oči si pomalu zvykaly na ostré světlo. Seděla nad ním a usmívala se, nebylo pochyb, že je to ta mladá žena, kterou znal zatím jen z fotografií a několika telefonátů.
“No… Tak kde mám to slibované kafe?” Zeptala se.
“Jo jo, jistě. Hned to bude.” Pomalu se zvedl ze země a poodešel k baru uvařit kávu. Zaujatě pozorovala jeho zatínající se hýždě.

 

Když jí donesl horkou kávu, klekl na zem vedle jejích nohou.
“To mám ten horký hrnek držet v ruce?” Zeptala se ostře, on neváhal a nastavil záda. Porcelán byl horký, ale díky studenému mléku nepálil spíš hřál.
Chvíli si povídali. Když dopila kávu, odnesl hrnek a postavil vodu na čaj. Pozoroval ji. Byla velice elegantní, upravená a pečlivě ustrojená. Černá pouzdrová sukně ji pevně obepínala boky, v tmavých punčochách vynikaly její dlouhé nohy obuté ve vysokých kožených lodičkách. Pomalu vstala ze židle a odešla do pokoje, když se vrátila, nesla si koženou tašku na dokumenty, kterou položila vedle své židle a zase si sedla.
Voda mezitím dovařila, připravil čaj a s téměř vařícím nápojem se opět vrátit k ní. Ruce se mu klepaly nervozitou, a horký čaj mu kápl na holé břicho. V tu chvíli si uvědomil, že je stále ještě nahý, zatímco ona je stále dokonale oblečená. Bolest mísená se studem měla náležitý efekt v rozkroku. Styděl se o to víc.

 

“Polož mi čaj na stůl a klekni si ke mně.” Promluvila stroze. Klekl si přímo k jejím nohám a čekal co se bude dít. Z kožené tašky vytáhla černý, široký obojek s červeným polstrováním. Připnula mu jej pevně na krk a za kovové očko si ho přitáhla ke kolenům.
“Teď jsi moje kurvička a budeš mě poslouchat jasné?” Zasyčela mu do obličeje. Zmohl se jen na letmé zakývání hlavou a za okamžik mu na líci přistála facka.
“To neumíš slušně odpovědět?” Zeptala se nespokojeně.
“Jistě Paní, umím. Samozřejmě že budu poslouchat.” Odpověděl spěšně.
“To jsem ráda, teď si klekni na čtyři ať si můžu udělat pohodlí, přece nechceš abych ten horký hrnek držela v ruce.” Ihned nastavil svalnatá záda vedle její židle. Podala si hrnek ze stolu, zamíchala čaj lžičkou a trochu nabrala, aby zkusila jestli se dá pít, ale byl příliš horký. Hrnek odložila na jeho záda. Sykl bolestí, ale trpělivě držel. Pomalu čaj zamíchala a z rozmaru kápla několik kapek horké tekutiny na začátek rýhy mezi jeho hýžděmi. Zasténal, ona se ale jeho utrpění jen smála.

 

Když konečně dopila čaj, jehož značná část skončila na jeho zádech, odložila hrnek na stůl. Chytla ho za obojek, přitáhla si ho ke kolenům, chytila ho za čelist a políbila. Sápal se po ní jako nadržený čokl, víc mu ale nedovolila. Jeho nadrženost ji bavila, prosil a škemral aby ho pustila do klína. Měl sílu a jeho neposedné ruce začaly bloudit po jejím těle. Chytla ho za obojek a vrazila dvě facky aby se uklidnil.

 

Sedl si na zem k jejím nohám a hleděl na ni vzhůru. “Chováš se nadržená čubka!” Pokárala ho. “Myslíš, že se mi to líbí?”
“Ne Paní, asi nelíbí.” Odpověděl se sklopeným pohledem.
“Tak se chovej slušně!” Usměrnila ho, ale aby jej ještě víc vyprovokovala, opřela se mu do rozkroku nohou. Podpatek mu zaryla do hráze a špičkou lehce kopala do penisu. Sténal bolestí a rozkoší.

 

Když ji to přestalo bavit, vytáhla z tašky kožené vodítko, připnula mu je na obojek, vstala.
“Tak pojď ty čubko.” Pokynula mu a on ji poslušně následoval na čtyřech do pokoje. Netušil co ho tam čeká, ale už teď se moc těšil.

 

To správné BDSM vybavení pro spoutání partnera!

Ty správné pomůcky pro spoutání partnera najdete u nás. Ať už hledáte vhodný provaz na bondage, nebo pohodlná kožená pouta pro Vaše BDSM hrátky klikněte sem.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?