[Povídka] První noc s Harpií

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Čekal na ni v domluveném hotelovém pokoji. Podle pokynů klečel, zatím ještě oblečený, přímo naproti dveřím, kterými se vcházelo do pokoje z hotelové chodby. Krev mu tepala ve spáncích i slabinách nervozitou mísenou s očekáváním a vzrušením.

Seznámili se asi před měsícem, nějakou dobu si psali, následně se potkali osobně a padli si do oka. První schůzka probíhala vlastně jako úplně obyčejné rande. Byla první, komu se svěřil se svými touhami. Polibkem na rozloučenou si jen potvrdili vzájemné, velice bouřlivé, sympatie.

 

Na chodbě se ozval klapot bot a vzápětí se otevřely dveře. Dovnitř vešla dáma v kozačkách na vysokém podpatku, zavřela za sebou dveře a odložila si kabát na věšák v chodbičce. Konečně se odvážil pohlédnout na příchozí návštěvnici. Málem ji nepoznal, ale byla to nepochybně ta elegantní dívka z minulé schůzky. Tentokrát měla ale vlasy pečlivě upravené v drdolu, což dávalo vyniknout její šíji. Kypré tělo jí obepínaly jednoduché černé šaty do půli stehen, které v kombinaci s botami působily velice dráždivě.

Vešla do pokoje a usadila se na židli vedle dveří. Na zem si položila elegantní koženou tašku na dokumenty, a přehodila si nohu přes nohu. Z toho ticha začínal být nervózní.

„Už jsem se lek, že je to pokojská“ Zasmál se. „Ještě že nejsem nahej, to by byl trapas!“

„Mlč!“ Zasyčela. „Budeš mluvit pouze, když se tě na něco zeptám. Teď vstaň a svlékni se!“

Z jejího jednání byl překvapen. Kam se podělo to usměvavé děvče z první schůzky? Styděl se a chvíli váhal.

„No tak, přece mě nenecháš čekat…“ Řekla už trochu klidněji. Začal tedy odkládat části svého oblečení, až před ní zůstal stát jen v boxerkách, pod kterými se rýsovala ocelová klícka, kterou si na její pokyn nasadil ještě doma.

„Šup, všechno dolů!“ Kývla na něj a spokojeně se usmívala. Jeho stud ji evidentně bavil. Pomalu si stahoval poslední kousek oblečení a cítil, jak rudne ve tváři.

„No vidíš. Teď pojď ke mně a klekni si.“ Sáhla do diplomatky a vytáhla z ní černý kožený obojek s rudým polstrováním. Na to se těšil, až bude konečně její. Zároveň se ale obával, co přijde. Věděl, že s obojkem na krku musí poslouchat. Zapnula přezku a na očko vepředu připnula karabinku od dlouhého řetězu, chytla jej za bradu a políbila. Z tašky vytáhla pár kožených pout, nasadila mu je na zápěstí a karabinkou je spojila s řetězem od obojku. Vstala a táhla ho za sebou k posteli.

„Počkej, to přece…“ Snažil se protestovat.

„Prosím?“ Zeptala se zvýšeným hlasem.

„Omlouvám se Paní. Počkejte prosím, po kolenou se mi špatně chodí.“ Pomalu se belhal za ní.

„Dávej si pozor na jazyk!“  S těmi slovy sundala pouta z řetězu, obtočila jej kolem nohy postele a zpátky připnula k poutům. „Dolů!“ Ukázala prstem na zem a on sklonil hlavu. Na zádech ucítil podrážku její boty s ostrým podpatkem. „Hrudníkem na zem. Pěkně vystrč zadek.“ S rukama za zády to byla velice nepohodlná poloha, ale poslechl ji. „Tak je hodný,“ pohladila ho rukou po zádech. „Teď pěkně čekej!“ Poručila mu a nechala ho o samotě. V tichu hotelového pokoje slyšel pouze její šramocení v předsíni a v koupelně.

Přišlo mu to jako věčnost, než stanula opět u něj. Z nepohodlné pozice ho začínalo bolet celé tělo. Konečně ho osvobodila, přestože měl ruce stále spoutané za zády, ulevilo se mu. Podíval se na ní. Stála před ním v krajkovém spodním prádle s podvazkovým pásem a černými punčochami, na nohou měl tentokrát vysoké lakované lodičky. V rozkroku cítil příjemně nepříjemný tlak, jak ho klícka začínala čím dál více tlačit.

„Sundej mi kalhotky.“ Řekla s podivným úsměvem v koutku úst.

„Jak…“ Ihned se zarazil. „Promiňte Paní, ale budete mi muset sundat pouta…“

„Pouta ti samozřejmě nesundám.“ Skočila mu do řeči. „Jsi chytrý kluk, ty si nějak poradíš.“

V tu chvíli pochopil, co po něm chce a znervózněl. Po kolenou se přisunul co nejblíže k ní, a v zubech stiskl jemnou krajku kalhotek. Bylo to mnohem složitější, než se ze začátku zdálo. Krajka mu vyklouzávala ze zubů, chvíli je stahoval na jedné a chvíli zase na druhé straně. Slyšel, jak se tiše směje. Pochvíli konečně uspěl a kalhotky sklouzly od kolen až ke kotníkům. Posadila se na kraj postele.

„Kde máš klíčky?“

„V kapse u kalhot Paní.“

„Tak mi je dones.“

Nemotorně došel ke kalhotám položeným na zemi a zuby z nich vytáhl malé klíčky na řetízku. Nemohl se dočkat, až ten tlak poleví, až ho osvobodí a bude si s ním hrát. Vrátil se k posteli a ona od něj vzala klíčky, které si zavěsila na krk. Zacinkali jí mezi ňadry, jako by se smáli jeho naivitě.

Nohama ho objala kolem krku a přitiskla si jeho hlavu do klína. Z její vůně se mu zatočila hlava, jazykem dychtivě rejdil mezi jejími mokrými pysky a přejížděl až nahoru k poštěváčku. Pokojem se začaly rozléhat její vzdechy. Rukou mu zajela do vlasů, pevně je stiskla a ještě více přitlačila do klína. Nemohl dýchat. Cítil, jak ho na zádech škrábou ostré podpatky. Její vzdechy byly čím dál hlasitější, to ho motivovalo k větší snaze i přes nedostatek kyslíku. Nevnímal nic kromě jejího horkého těla, které se začalo brzy třást v nastalém orgasmu. Její stisk povolil. Sundala své nohy z jeho ramen. Usmívala se a pomalu vstala.

„Přisuň se blíž k posteli a hrudník dej na matraci.“ Řekla tichým, ještě roztřeseným hlasem, takže ji nerozuměl.

„Prosím? Já…“ Vykoktal ze sebe.

„Víš, že se nerada opakuji.“ Zasyčela na něj podstatně hlasitěji. „Hrudník na matraci!“

Ihned ji poslechl a vystrčil tak svůj holý zadek do prostoru. Plesk! Cuknul sebou leknutím i bolestí, jak její ruka přistála na jeho pozadí. Plesk! Plesk! Na rudnoucí hýždě dopadala jedna rána za druhou. Nic co by chlap nevydržel, pomyslel si vzdorovitě. Po chvíli ji to evidentně přestalo bavit. Kolenem klekla na jeho záda a silně ho uchopila za obojek.

„ Máš ode mě něco slíbeno, že čubko?“ Zeptala se ho jiskrami v očích.

„ Ano Paní.“ Zasípal skrze škrtící obojek.

„Přijít pozdě na první schůzku je hrozný prohřešek. Kolik že to bylo minut?“

„Dvacet pět, Paní.“

„Aaaa, pětadvacet. To je krásné číslo. Dostaneš tedy pětadvacet ran řemenem.“ Pustila mu obojek a odešla ke své kožené tašce, ze které vytáhla opasek z rudé kůže a vrátila se zpět.

Horkou rukou přejela po jeho hýždích a pomalu přejela prsty mezi půlkami až k varlatům sevřeným v oceli. Zatahala za ně. Nehty mu přejížděla po vyholeném podbřišku a stejnou cestou se vracela zase zpátky. Ovšem tentokrát si navlhčila prst a pomalu mu jej zasunula do análu. Zakňučel, když mu přejížděla po prostatě.

„To se ti líbí, Ty moje čubko nadržená?“ Zeptala se s lehkým výsměchem v hlase. Na odpověď ale nečekala a prst zase vytáhla.

Chvíli se nic nedělo. Tichem švihl opasek a bolestivě přistál na jeho levé půlce.

„Ssss!“ Zatnul zuby a obličej zabořil do matrace. Věděl moc dobře, že ho chce slyšet sténat a fňukat, takovou radost jí ale nehodlal dopřát. První ránu následovala ihned druhá, třetí a čtvrtá.

Dívala se na jeho rudé pozadí, na modrající koule a lesklou klícku houpající se mu mezi nohama, na svalnatá záda a velké spoutané ruce. Byl to krásný pohled. Toužila ho zkrotit a pokořit, způsobit mu tolik bolesti kolik jen snese. Věděla ale, že na poprvé se musí krotit. Na závěr svých úvah mu vysázela dalších pět ran. Odpovědí jí bylo stále jen vzpurné syčení.

Opět ho začala hladit, tahala za jeho koule a prsty přejížděla mezerami v klícce po jeho penisu. Potom zase nahoru mezi hýžděmi a rýhou uprostřed zas až mezi lopatky. Teď si ho pěkně označí. Rudé nehty mu zaryla do kůže a táhla pomalu dolů.

„Sssaaaaa“ Prodralo se mu z úst. „Ty seš bestie mýtických rozměrů!“

„No jak chceš!“ Zasmála se nahlas.

Začala mu sázet jednu ránu za druhou a nijak ho nešetřila. Rudá na jeho půlkách místy začala modrat.

„Auu! AAAA! Au! Ty seš normální harpie!“ Ulevil si mezi ránami. Ona se jen smála a vyplácela mu je dál. Jeho vzdor ale pomalu odezníval. „Au“ pomalu střídalo jen „Ssss“.

„Prosím…“ Zasténal. „Prosím už ne.“ Netušil, kolik mu jich vyplatila. Ona to ovšem věděla naprosto přesně. Bylo jich dvacet dva.

Odložila opasek a jemně mu hladila citlivé hýždě. Cítil doteky její dlaně, které střídaly doteky rtů. „Tak harpie říkáš?“ Zašeptala mu do ucha.

„Omlouvám se Paní.“ Vydechl a soustředil se jen na ni. Najednou ucítil jak mu rozepla pouta.

„Lehni si na záda.“ Pomalu se vysunul na postel a lehl si, což nebylo tak jednoduché vzhledem k bolavým hýždím. Obkročmo si sedla na jeho hrudník a ruce mu řetězem opět spoutala. Tentokrát nad hlavou k čelu postele. Na hrudi cítil její mokrý rozkrok a nad hlavou se mu houpala její ňadra v krajkové podprsence. Takhle z blízka mohl vidět i její bradavky.

„ Na co koukáš?“ Vytrhla ho ze snění. „Tobě se líbí moje prsa?“

„Ano Paní.“ Usmál se na ni. I ona se usmála, ovšem takovým způsobem, že to nevěstilo nic dobrého. Nadzvedla mu hlavu a přitiskla si ji mezi ňadra. Nasál vůni jejího horkého těla a v momentě si uvědomil, že se nemůže nadechnout. Chvíli trvalo, než se začal bránit a o něco déle, než jej pustila. Z krku si sundala klíčky a přesunula se z jeho hrudníku dolů. Koleny mu roztáhla stehna od sebe a začala odemykat malý zámeček na jeho pohlaví. První část klícky sundala lehce, ovšem ta druhá, která byla zaháknutá za varlaty, šla dolů o něco hůř. Vydechl úlevou a nemohl se dočkat jejích doteků. Ona ale vstala a donesla si svoji tašku. Na dva prsty nanesla vrstvu masážního oleje a pomalu jimi mezi jeho půlky do análu. Věděla přesně kam sáhnout. Začal sténat. Šílel.

Jak dlouho byl bez orgasmu? Týden. Ona se jen smála, že to není žádná doba, že sám brzy uvidí. Každá její zpráva ho dráždila a co teprve její přítomnost.

„Prosím…“ Zakňučel nedočkavě.

„Copak se ti nelíbí?“ Zasmála se. „Vždyť ti nic zlého nedělám.“

„Já už to nevydržím!“

„Ale vydržíš. Pro mě to přece uděláš. Nebo bys chtěl, abych přestala?“  Prsty druhé ruky mu začala přejíždět po penise.

„To ne prosím!“ Zmohl se mezi vzdechy na odpověď. Ona jej ale trápila dál. Od orgasmu jej už dělil jen krůček. Ona ale najednou přestala.

„Ty harpie!“ Vydechl zoufale. Jeho poznámku nekomentovala, jen se smála. Opět si sedla obkročmo nad jeho hlavou, tentokrát ale zády. Sklonila se a kousla ho do třísla. Bylo na ní vidět, že je rozdováděná. Začal ji dychtivě lízat. V této pozici nemohl dýchat, pokud to ona nechtěla. Vzdychala a kroutila se na jeho obličeji, nasedala na něj tak, že lapal po dechu, a zase se zvedala tak, že sténal, ať se zase vrátí zpět.

„Ano! Dělej!“ Ozvalo se nad ním mezi vzdechy. Rukama se opírala o jeho hrudník a on cítil, jak mu se silnějšími vzdechy zatíná nehty víc a víc do kůže. S posledním zasténáním přejela svými drápy po jeho hrudníku. Uvolnila mu obličej, a na chvíli mu položila hlavu na břicho. Jeho službu mu oplatila. Rychle, bez zbytečného protahovaní.

Venku už začínalo svítat, když se probudil vedle ní. Pomalu se zvedl a odešel do koupelny. Pořád nemohl uvěřit, že se to stalo. Tak dlouho o tom snil, snad to nebyl jen sen. Stačil jediný pohled do zrcadla. Přes hrudník se mu táhlo několik rudých šrámů, stejně tak i na zádech.

„Harpie jedna!“ Zasmál se spokojeně.

Bondage provazy v mnoha barvách! Vyberte si tu svou

Vysoká pevnost provazů zaručí pevnou bondage. Délka provazu 10 metrů je vhodná pro nejrůznější spoutání rozkroku, zápěstí, kotníků či stehen atp poskytuje ideální délku se kterou dokážete vytvořit nejrůznější úvazy. Buďte kreativní a kombinujte více barev.

4 Komentářů
 1. Profile photo of jakubko
  jakubko 7 měsíci před

  Prosím pokračovanie! Jedna z najlepších poviedok, čo som kedy čítal!

 2. Profile photo of foxik
  foxik 7 měsíci před

  Pěkná Harpie :) Je to jen sen, nebo vlastní zkušenost?

 3. Profile photo of madalein Autor
  madalein 7 měsíci před

  Jsem rada že se líbí 😉
  Je to z části sen, z části vlastní zkušenost. Nejlepší fantazie vytváří konkrétní lidé.

 4. Profile photo of
  psub 7 měsíci před

  Když už s ní byl celou noc, mohl ležet připoutaný u nohy postele a ráno posloužit aby nemusela na toaletu.

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?