[Povídka] Milostivý Pane…

Seděla v kanceláři, když jí počítač oznámil nový e-mail. V předmětu stálo: “Povinnosti feny”. Zpráva byla samozřejmě od Něj, okamžitě se jí rozbušilo srdce a všechna krev se nahrnula do slabin. Nedočkavě začala číst.

 

“Fena je povinna oslovovat svého Pána ‘milostivý Pane’.
Fena se musí svěřit Pánovi s veškerými svými problémy, přáními a potřebami.
Fena je povinna oblékat se a jinak upravovat dle Pánových příkazů: mít plný klín, nehty nalakované na červeno, rty namalované na červeno, bez spodního prádla.
Fena je povinna pečovat o své tělo a zevnějšek.
V soukromí je fena povinna nosit obojek a pohybovat se na čtyřech.
Fena je povinna udržovat Pánovo tělo a boty čisté, a to pouze jazykem a ústy.
Po aktu musí fena olízat do čista Pánův úd, případně prsty.
Fena je povinna močit před Pánem- být venčena.
Fena je povinna pít pánovu moč.”
Tělem ji proběhla vlna vzrušení a strachu z toho, že některé věci nezvládne a tím ho zklame. Od setkání s ním ji dělilo jen několik hodin.
Stála v koupelně a líčila se, chtěla být dokonalá. Na telefonu zapípala zpráva od Něj. “Za čtvrt hodiny jsem na místě”. V zrcadle viděla, jak jí pulzuji krční tepny, které tak rád svíral. Po setkání s ním měla vždy několik dní citlivý krk jako připomínku nezapomenutelných zážitků s ním. Urychleně dokončila úpravy zevnějšku a vše pečlivě překontrolovala v zrcadle. Na jehlových podpatcích, bez spodního prádla, pouze v šatech a punčochách s podvazky docupitala před bránu osamoceného domu na kraji města. Když vystoupil z auta, roztřásla se nervozitou i vzrušením a vyšla směrem k němu aby ho uvítala.
“Dobrý večer Milostivý Pane, dovolte mi, abych Vám na uvítanou pokorně políbila ruku.” Řekla se sklopeným pohledem a prsty uchopila jeho velkou silnou dlaň a políbila ho na hřbet ruky. “Děkuji Vám Milostivý Pane.”
“Hodná holčička.” Pohladil ji po vlasech, objal ji a políbil. Společně vešli do domu. Jakmile zabouchl dveře, klekla na čtyři a očekávala jeho příkazy.
“Boty.” Nastavil ji nohu a naznačil aby ho vyzula.
 “Něco jsem ti přinesl.” Řekl, když mu sundala obě boty a z vojenského batohu vytáhl úplně nový obojek jenom pro ni. Odhrnul jí vlasy z šíje, prsty ji přejel po roztřesených tepnách a připnul jí černý kožený obojek posetý lesklými kamínky.
Následovala ho do obývacího pokoje, kde připravila na stolek rákosku pro trest, který si zasloužila.
“Vstaň.” přikázal jí, aby si mohl zkontrolovat její ustrojení. Rukou zajel do výstřihu úzkých pouzdrových šatů a stisk její holé ňadro. Druhou jí přejel po stehně na hýždě a mezi nohy. Cítila, jak jí prsty projíždí vlhký klín. Studem se jí nahrnula krev do tváří a sklopila oči. On to ale zanechal bez komentáře, vytáhl ruce z pod šatů a posadil se do křesla.
“Pojď ke mě, Feno.” Ukázal na místo na zemi mezi svými koleny.
Klekla si tedy mezi jeho nohy a hlavu mu složila do klína. Chvíli si povídali, ale vůně Jeho rozkroku byla příliš lákavá, než aby mohla přemýšlet a tak se začala nosem a tvářemi třít o jeho poklopec. Rázně ji chytil za vlasy a zaklonil jí hlavu.
“Ty jsi ale nadržená čubka! No jak chceš.” Jednou rukou si rozepnul kožený opasek a kalhoty, které si i s boxerkami stáhl pod hýždě. Začala ho jazykem olizovat od třísel až po špičku penisu, záměrně se ho snažila vyprovokovat, což se jí samozřejmě povedlo. Chytil ji za vlasy a přirazil do pootevřených úst hluboko, že jej cítila až v krku. Zapal jí nos a počkal až začne klást odpor, potom ještě chvíli počkal než ji pustil. Zalapala po dechu a rukou mu sevřela varlata.
“Dej si ruce za záda a nech je tam!” Přikázal ji, a opět si přitlačil její hlavu do rozkroku. Špičkou penisu jí dráždil na mandlích. Chvíli ji nechal, ať se snaží. Potom si zcela svlékl kalhoty a zvedl nohy do výšky.
“Lízej!” Bez váhání jej začala olizovat od análu přes hráz až k varlatům.
Když se její péče dostatečně nabažil, dal nohy zase dolů a nechal ji pokračovat v uspokojování ústy. Netrvalo dlouho než ji chytil zase za vlasy a začal hrubě přirážet proti jejím ústům. Zasténal a krk jí zaplavilo jeho horké semeno. Povolil stisk a počkal než ho pečlivě očistí.
Stál nad ní už oblečený a opět upravený.
“Svlékni se.” Poručil jí, a když byla nahá, jen v punčochách a botách, pokračoval. “Ukaž mi pokoru.” Okamžitě zaujala pozici, kterou požadoval. Klečela na kolenou, ruce protáhla dopředu, hlavu a hrudník položila na zem. Měla dokonale vystrčený zadek i přirození a díky poloze hlavy neměla absolutní tušení co se děje za ní. On ale nikam nespěchal. Nechal ji nějakou dobu v nepohodlné pozici, jen chodil kolem a užíval si pohled na samici pokorně klečící na zemi.
O chvíli později vzal do ruky rákosku, a začal jí vyplácet. Než o nějaký cílený výprask, šlo spíš o jeho rozmar. Mezi jednotlivými ranami ji dráždil v mokrém klíně. Jeho doteky na ní působily až magicky. S každým zasunutím prstů do pochvy, v každým letmým dotekem na poštěváčku, měla dojem že vyvrcholení přijde velice brzy. Přestala se ovládat a začala sténat.
“Snad mi nechceš říct, že se uděláš?!” Ostře ji pokáral, a několikrát ji šlehl rákoskou. Snažila se ovládat, ale bylo to čím dál těžší. Když si rozepnul kalhoty, klekl si k ní a zasunul do ní tvrdý úd, po chvilce to nevydržela a podvolila se vlně rozkoše, která jí roztřásla celým tělem. On ale beze slova vstal a zase se zapnul. Věděla, že se na ní zlobí, a že to mlčení je horší, než kdyby jí sprostě nadával.
“Na postel!” křikl na ni a počkal než uposlechne jeho rozkaz. “Lehni si na záda.” Oči jí zavázal šátkem. “Nohy nahoru”
Jakmile zvedla nohy do výšky, uštědřil jí ostrou ránu, kterou se trefil přes obě stehna i přirození. Instinktivně sebou škubla a pokrčila nohy v kolenou.
“Drž ty nohy nahoře!” Další rána jí přistála na ploskách chodidel. Cukla sebou, ale snažila se držet nohy nahoře.
Hladil ji rákoskou po těle, a pokaždé, když se mu zdálo, že nemá nohy dostatečně napnuté, švihl ji po zadku, nebo po chodidlech.
Mezi tím ji prsty projížděl kundičku a zadeček. Nohy se jí třásly, zatímco jí strkal dovnitř čtyři prsty. Sténala a šílela.
“Drž čubko!” Pokáral ji, když se začala vrtět touhou. Bavil se její nadržeností. Nohy se jí ve vzduchu třásly, stále je ale ze všech sil držela tak, jak požadoval.
“Prosím, už ne…” Zasténala, když ji začaly docházet síly.
“Prosím co?” Svihl jí několikrát přes stehna a zadeček.
“Prosím milostivý Pane. Já už nemůžu.” Zasténala.
“No co s tebou mám dělat.” Slyšela jak od ní odchází. Bylo jí tolik líto, že ho zklamala.
Když se vrátil, sundal ji šátek z očí, a na obojek ji pripl kožené vodítko.
“Pojď, půjdeme na procházku.” Slezla z postele a po čtyřech ho následovala ven z domu. Venku už byla hluboká tma, kousek za vysokým plotem byly slyšet projíždějící auta. Vedl ji po mokré trávě až k lavičce na kterou se posadil.
“Hezky se vyvenči čubičko.”
Třásla se zimou i nervozitou, ale nakonec jej poslechla.
V posteli pod dekou bylo teplo. Jeho nahé tělo jí svíralo hřálo, v pevném obětí se nemohla ani pohnout. Těšila se na ráno, až ho probudí jazykem, jako lačná fenka. Byla pyšná že nosí Jeho obojek.

 

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?