[Povídka] Dva na hraní 2. část

Klečeli před ní a čekali co se bude dít, oba nazí jen s obojky na krku. Petr měl navíc kovovou klícku, od které měla Paní klíčky pečlivě schované. Klára zarývala pohled do podlahy, byla nervózní, netušila co se bude dít.

 

Paní chytla Petra za obojek a přítáhla si ho k sobě. “Ještě máš u mě vroubek, aby si věděl, že na jiné ženy bez mého svolení sahat nesmíš. Vstaň a běž ke stolu.”
Petr už věděl co se bude dít. Stoupl si ke stolu, rozkročil nohy a čekal. Paní opět zašramotila v tašce a vytáhla dlouhé lano a pouta s řetězy, které podala Kláře. “Pojď. Pouta mu dej na kotníky a připoutej ho k nohám stolu.” Sama zatím vzala lano spojila Petrovi předloktí za zády a začala mu svazovat ruce k sobě, lano vedla pod rameny, přes svalnatý hrudník a kolem krku až vznikl provazový postroj. Když byla hotová, vytáhla bičík a několikrát ho udeřila přes bradavky.
“Teď teprve vypadáš jako kurvička, prsa máš dokonce větší než Klára.” Smála se a obrátila se na Kláru. “No ty moc nekoukej, ty máš taky průšvih. Uvedla ses jako laciná děvka.” Chytla ji za bradu a bičíkem jí lehce pleskla přes líčka. “Běž nahoru a dones mi rákosku, leží na posteli. A půjdeš po čtyřech, čubičko, rákosku poneseš v zubech.”
“Ano Paní, samozřejmě.” Klára se tedy vydala ven z obýváku, ladnou chůzí po čtyřech připomínala spíš mrouskající kočku než fenu.

 

Když se Klára vrátila, Petr už měl hrudník položený na stole. Paní seděla u stolu vedle jeho hlavy. Klára došla až k židli a natáhla k Paní hlavu s rákoskou v zubech.
“Hodná holka.” Pohladila ji po tváři, rákosku vzala do ruky a pohladila s ní Petra po tváři.
“Dnes si vůbec nezasloužíš aby ses mě dotýkal, ale to ty víš, že?” Dívala se mu do očí a mluvila klidně.
“Ano Paní, to vím.” Třásl se mu hlas a doufal, že ji nerozzlobil na tolik, aby jej propustila ze své služby.
“Víš moc dobře, ty malá nadržená kurvičko, že nesnáším, když si můj majetek dělá co chce. Nebo snad už nechceš být můj?” Procedila mezi Zuby a několikrát jej rákoskou lehce plácla po tváři.
“Ne to ne má Paní, prosím odpusťte mi to. Já už se budu chovat slušně. Prosím má Paní…” Kňoural a prosil, ona už mu ale nevěnovala pozornost. Položila rákosku na stůl a obrátila se na Kláru, která klečela u jejích nohou. Začínala být netrpělivá a tak si položila hlavu na její stehna a začala se třít o její nohy v jemných punčochách. Paní ji chytila za vlasy a prudce jí zaklonila hlavu.
“Ty si chceš hrát?” Zeptala se Kláry s úsměvem.
“Ano Paní, chci a moc.” Odpověděla jí.
Paní se postavila, rozepnula patentky v rozkroku od krajkového body a opět se posadila. Roztáhla nohy, chytla Kláru za obojek a přitiskla si její obličej do horkého klína. Klára jí začala lačně lízat.
“Jen se pořádně dívej.”Řekla Paní Petrovi. Věděla moc dobře jak trpí, když se jí nemůže dotýkat a někdo jiný ano.
Klára byla obratná a Paní si užívala každý její dotek. Nakonec ji odstrčila a přehodila nohu přes nohu.

 

 “Teď se postav. Já se totiž nemíním kvůli tomuhle zmetkovi namáhat. Seřežeš ho ty, a rozhodně ho nešetři.” Klára se tedy postavila za Petra a začala uštědřila mu první, celkem nesmělou ránu, která jen lehce štípla. To samozřejmě nebylo to co po ní Paní chtěla.
“No přitlač!” kývla na ni. Klára se tedy napřáhla a opět pleskla Petra přes hýždě, ale stále to nestačilo. “Tak podívej se, buď to uděláš pořádně, nebo tu rákosku vezmu do ruky já, a seřežu tebe.” Řekla Paní klidným hlasem. Klára tedy švihla zase silněji a Petr tentokrát sykl bolestí. Pokračovala a rány se stále stupňovaly. Za chvíli začal Petr sténat.
“Kňouráš jako malé dítě. To jsi chlap?” Šeptala mu Paní do ucha. “Nedělej mi ostudu.”
Klára se smála a vyplácela ho dál, evidentně v tom našla zalíbení. Petr se začal kroutit. “Prosím už ne…”
“Ty jsi ale ostuda!” Okřikla ho jeho Paní. “Kvůli mě to přece vydržíš. Chci vidět na tvém zadku pořádné velké modřiny, dokud tam nebudou tak nechci aby skončila.”
Petr zatnul zuby a procedil mezi nimi: “Ano má Paní, chci to pro vás vydržet.”
Klára tedy pokračovala dokud se mu na pozadí neobjevila modřina. Rákoska svištěla dlouho vzduchem. Petrovi tekly po tváři slzy a sténal. “Fňukáš jako malá holka. Jsi chlap tak zatni zuby!” Pokárala ho Paní.
Když se na Petrových hýždích vybarvily dvě velké modřiny, Paní Kláru zastavila. Postavila se, pohladila Petra po zádech a ruce mu položila na horké hýždě. Užívala si každý dotek na citlivou kůži, každou modřinu a šrám.
“Sundej mu pouta a rozvaž ruce.” Kývla na Kláru.

 

Za chvíli už oba klečeli na zemi. Klára držela v zubech rákosku a Petr tašku s nezbytnostmi. Oběma připnula na obojek vodítko a odvedla je do ložnice v patře.
“Lehni si.” Řekla Petrovi a ukázala na postel, potom se obrátila na Kláru. “Ty ho připoutej k posteli a tohle mu připni na hlavu.” Řekla jí a podala z kufru postroj na hlavu s dildem. Usadila se do křesla naproti posteli a pozorovala Kláru jak obratně plní její rozkazy. Když bylo hotovo, zašramotila Paní ve svých věcech a vytáhla dva drobné klíčky na řetízku. Vstala, klekla si na postel mezi Petrovy roztažené nohy a sundala mu kovovou klícku z penisu. Nechala si podat důtky a začala Petra šlehat po stehnech i přes rozkrok.
“Pojď ke mě.” Pokynula Kláře a sama si sedla obkročmo přes Petrův hrudník. “Vidíš, ani mu nestojí. Pokud si s ním chceš užít, budeš s tím něco muset udělat.” Klára se jen zasmála, přikývla a začala se lačně sápat po Petrově rozkroku. Paní se ještě natáhla do tašky pro svorky na bradavky.

 

Klára si nasedla na Petrův tvrdý penis a Paní ji připnula svorky na bradavky. Sama si sedla na Petrův obličej, vylepšený postrojem s dildem. Řetízek od svorek držela pevně v ruce a pokaždé, když věděla že je vyvrcholení blízko, přitáhla si Kláru blíž aby ji mohla políbit. Určovala jí rytmus, s jakým se na Petrovi pohybovat a zatím neměla v plánu ani jednoho nechat vyvrcholit. Když měla dost, usadila se mezi čelo postele a Petrovu hlavu.
“Tak miláčci,” pronesla klidně. “Jsem unavená. Dávám vám půl minuty na vyvrcholení. Pokud to nestihnete, tak Petra zase zamknu a prostě půjdu spát.” Klára tedy zrychlila, věděla moc dobře co dělá.

 

Dnes v noci jí v posteli hřály dvě nahá těla. Jeho svalnaté ruce jí objímaly zezadu, ona spala podivně stočená u jejího břicha.

Zakázková výroba BDSM produktů

Hledáte marně erotickou pomůcku kterou jste záhlédli na internetu, a chtěli byste ji zkusit na vlastní kůži? Zařídíme kompletní výrobu i s dopravou až k Vám domů.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?