[Povídka] Dva na hraní 1. část

Před úhledným domkem zastavilo auto. Přijela jako první, oni tu ještě nebyli. Spokojeně se usmála, měla dostatek času, aby se připravila. Klíče ji dal už před nějakou dobou, když tu byli poprvé ještě sami. Malý hezky opravený domek na kraji vesnice sloužil jako víkendová chata.

 

Vytáhla kufr z auta a po dlažbě klapala do domu. Odemkla a vešla do předsíně, vyzula si boty a pokračovala nahoru, kde byly ložnice a koupelna. Rychle se umyla a začala se oblékat. Přes černé body z průhledné krajky si zapnula kožený korzet pod prsa, který perfektně zdůraznil její pas a velká prsa. Ještě si vzala podvazkový pás z lesklého saténu a černé punčochy s krajkou. Nohy obula do vysokých jehlových lodiček z černé lesklé kůže a vydala se dolů do obýváku, sebou už nesla jen malou tašku s několika nezbytnostmi a jezdecký bičík. Akorát včas, protože slyšela přijíždět auto.

 

Nejprve vešla do místnosti žena drobné, ale pěkně tvarované postavy, za ní následoval muž. Jakmile si jí všiml, jako vždy okamžitě znervózněl jako malé děcko. Oba byli podstatně starší než ona. Muž, vysoký sportovec, vypadal na svůj věk velice dobře. Žena měla kolem pětatřiceti, byla velice elegantní a upravená. Ovšem za chvíli už budou oba jen Její čubky na hraní…

 

“Ahoj Kláro!” Pozdravila ženu a jeho ignorovala. “Pojď si sednout ke mě.” Mrkla na ni s úsměvem.
Klára si odložila kabelku, posadila se vedle Paní na gauč. Ta ji přejela rukou po stehně a lehce jí vyhrnula šaty k rozkroku, potom ji chytla za bradu a políbila. Petr jen stál a koukal na ně. To, že věnovala svou pozornost prakticky neznámé osobě a né jemu, v kombinaci s pohledem na dvě ženy, ho nesmírně vzrušilo. V tuto chvíli byl rád, že byl zamknutý, protože jeho erekce by Paní jistě neunikla.
“Co koukáš!?” Vytrhla ho z rozjímání. “Snad se o dámy postaráš ne? To nejsi schopný samostatnosti? Dones nám víno.” Vydal se pro věci ven do auta, ale ještě jej zastavila. “Až přijdeš z venku tak se vysvleč.”

 

Svou pozornost opět obrátila na Kláru, která si nervózně hrála s prsty a lem šatů si opět stáhla ke kolenům. Paní začínala být neskutečně vzrušená, to že uváděla do rozpaků lidi jako jsou tihle dva, jí dělalo velice dobře. Přisunula se ke Kláře, položila jí ruku na stehno. “Mě se bát nemusíš, jsem ta samá osoba se kterou sis psala a Petra znáš už přece dlouho.”
“Hmm, já vím, ale stejně…” Výřečné manažerce najednou docházela slova.
Vsunula ji ruku mezi stehna až k mokrým kalhotkám. Ti dva sem měli evidentně zajímavější cestu než si myslela.
“Ty si ale nadržená kurvička! Co jste v tom autě dělali?” Rukou odhrnula kalhotky na stranu a prstem zajela do mokré kundičky. Klára místo odpovědi jen zavzdychala a roztáhla nohy. Paní ale ruku opět vytáhla a lehce ji pleskla přes tvář.
“Když se ptám, tak očekávám odpověď!”
“Trochu jsem Petra provokovala, rozepnula jsem mu kalhoty a hrála si s klíckou. Musel zastavit aby se uklidnil. No a když už jsme stáli, tak řekl, že by mě chtěl vylízat. No a…” Oči zarývala do podlahy a líčka měla úplně rudá, evidentně se bála reakce.
“Takže ty sis takhle půjčila moji hračku jo?” Zasmála se Paní. “No proč ne, příště ale po konzultaci drahá, ráda mám jeho aktivity pod kontrolou.” A opět jí zajela rukou mezi stehna do voňavého klína.

 

Mezitím Petr přišel s věcmi od auta. Klára vzdychala na gauči a Paní na něj upírala přísný pohled. Svlékl si tričko a začal si rozepínat kalhoty.
“Tak jsem slyšela, jak jste si pěkně užili cestu.” Pronesla mezi Klářinými vzdechy, prsty ji vrazila hluboko do kundičky a palcem dráždila poštěváček. Vše jakoby mimochodem, jinak si Kláry nevšímala. Teď svou pozornost obrátila na Petra, což pro něj nevěstilo nic dobrého.
“No, ona Klára… Já jsem myslel…” Koktal Petr a ruce se mu začali třást.
“Ty vůbec nemáš co myslet. Myslíš, že se mi líbí když si děláš co chceš? Myslíš, že to je to co mě vzrušuje?”
“Ne Paní, to jistě ne.” Nesnášel, když jí zklamal, a tohle byl průšvih.
“Správně. Jsem naštvaná, a vůbec né vzrušená.” Trochu lhala, ale zasloužil si to. “Od teď budeš v mé nepřítomnosti dělat s Klárou jen to co ti sama řekne. A ty kurvičko,” Obrátila se na Kláru, “Budeš podléhat mým příkazům. Nic víc, nic míň. Jasné?” Prsty v ní zakroužila a palcem silně zmáčkla poštěváček.
“Áno, áno Paní!” Zasténala Klára.
Petr udělal několik dlouhých kroků a klekl si k Jejím nohám. “Paní, moc se omlouvám. Odpusť mi to prosím, už se to opravdu nebude opakovat.” Měl pohled hladového štěněte, kterému jen těžko odolávala. Zvedla nohu aby mu naznačila aby jí políbil botu. Potom mu ji opřela o rameno a podpatek zaryla do hrudi.
“No nemysli si, že ti to jen tak projde.” Odsekla mu. Mezitím Klára zatínala prsty do polštářů, Petr mě výhled na klín své Paní a její prsty v Klářině klíně, které dovnitř vjížděly čím dál rychleji a na gauči se pod ní udělal malý mokrý flek. Klára se prohnula v bocích a přirazila vstříc Jejím prstům. Stačil jediný pohyb a dosáhla by silného orgasmu. V tu chvíli ale Paní ruku vytáhla a prsty lepkavé od Klářiných šťáv strčila Petrovi do pusy.
“Pořádně mě očisti čubko!” Přikázala mu a druhou rukou ho chytla za lehce prošedivělé vlasy. Lačně ji olízal, chytla ho za hlavu a mezi rty mu vjela jazykem, spodní ret mu lehce skousla.
“Jsi jenom moje čubka jasné?” Šeptala mu s úsměvem do tváře. “Budeš dělat jen to si přeji já ano?”
“Ano Paní, samozřejmě.” Zasténal.
Klára oddychovala vedle nich. “Já už jsem skoro…” Hlesla opatrně. Paní se na ni podívala a zasmála se.
“Svlíkej se Petře, šup!” Botou ho od sebe odstrčila, otočila se ke Kláře a chytla ji za vlasy. “Přece si nemyslíš, Miláčku, že ti dopřeji orgasmus, když už sis jednou dnes užila hm?”
“Ne to asi ne.” Odpověděla zklamaně Klára.
“No vidíš. Já věděla že jsi chytrá holka.” Usmála se, pohodlně se usadila a přehodila nohu přes nohu. Petr už stál nahý před ní s rukama za zády a sklopenou hlavou. Naklonila se k němu, potěžkala kovovou klícku, zmáčkla jeho koule a plácla ho po stehně. “Švihej nachystat to víno, na co čekáš.” Poslechl ji a odešel do kuchyně.

 

“Tak. Je na čase abych si tě pořádně prohlédla.” Řekla Kláře. “Vstaň a sundej si ty šaty.”
Klára vstala a začala si vyhrnovat šaty. Měla pevná bílá stehna, na kterých vynikaly tělové samodržící punčochy. Na černých kalhotkách se leskl nápadný mokrý flek, bříško měla lehce povolené s několika drobnými jizvami, které měla po dvou dětech. Černá průhledná podprsenka ladila s kalhotkami a držela krásná prsa.
“Sundej si tu podprsenku, chci mít výhled na tvoje krásné bradavky.” Přikázala jí, ale ona chvíli zaváhala. “Přece se přede mnou nebudeš stydět. Hezky se vysvleč ať si s tebou můžu ještě pohrát a pak tě nechám sáhnout si na moji mokrou kundičku.” Věděla moc dobře o Klářiných tužbách, jak moc chtěla laskat ženu. Sundala si tedy podprsenku a odhalila tak velké tmavé bradavky a dvorce. Paní se postavila a stoupla si ke Kláře, rukama ji přejela po prsou a silně zmáčkla bradavky.
“Já už jsem hrozně nadržená! Už to nemůžu vydržet.” Zasténala Klára. Ona na to ale nijak nereagovala.
“Opři se o stůl a vystrč na mě zadek.” Klára ji poslechla a opřela se o velký stůl z masivu, který stál vedle gauče. Paní ji popotáhla kalhotky a upravila je tak, aby se zařízly mezi pysky i hýždě. Jednou rukou jí pevně držela za kalhotky a druhou ji několikrát silně pleskla přes hýždě, až z rudly. Klára vzdychala, bolest se jí evidentně líbila.

 

Petr vešel do obýváku s lahví vína a dvěma sklenicemi.
“No sláva!” Zvolala Paní a šla zpět ke gauči. “Pojď, dáme si víno.” Pokynula Kláře, která sotva stála na nohou a z odpíraného orgasmu už pomalu šílela. Posadily se, Petr jim podal sklenice a nalil víno. Láhev odložil na stůl a klekl si k nohám své Paní. Ta se na pila vína, chytla ho za vlasy, zaklonila mu hlavu a do úst mu upustila doušek vína. Poděkoval ji.
“Nastav záda.” Přikázala mu, a o vypracovaná bedra mu opřela kožené lodičky.

 

Obě ženy pily víno a povídaly si. Pomalu se hovor stočil k Petrovi a Paní o něm Kláře vyprávěla. Tolik se styděl, smály se mu. Paní ho občas lehce kopla špičkou boty do kovové klícky.
“Podívej se.” Řekla Paní Kláře.”Co jsem ti říkala, teče jako nadržená kurva.” Na špičce Petrovy klícky se objevila lesklá kapka jeho šťáv, která stekla na její botu a táhla se. Paní se tím bavila a opět několikrát ťukla botou do klícky. Začala se smát i Klára. “No tak takhle snad neteču ani já.” Víno začalo odstraňovat její zábrany.
“Tak to porovnáme.” Paní zajiskřilo v očích. “Stoupni si a sundej si kalhotky.” Klára ji poslechla a lehce roztáhla nohy.
Paní sundala nohy z Petrových zad a strčila do něj botou. “Vstaň”
Petr se zvedl. Penis v klícce začínal lehce fialovět a stále tekl. “Strč ji ruku do rozkroku a ukaž mi jak je vlhká.” Petr ji poslechl. Prsty zajel Kláře lehce mezi pysky a ruku zase pomalu vytáhl. Klářiny šťávy se táhly přes jeho prsty, cítila jak má mokrá i stehna.
“No pěkné. Dvě nadržené čubky!” Zasmála se Paní. “Kláro, olízej mu ty prsty.” Poslechla ji.

 

“Teď si ke mě klekněte oba.” Řekla Paní, natáhla se pro tašku a vytáhla z ní dva obojky, které jim připnula na krk. Pomalu dopíjela sklenku vína a věděla, že zábava ještě nezačala.

Bondage provazy v mnoha barvách! Vyberte si tu svou

Vysoká pevnost provazů zaručí pevnou bondage. Délka provazu 10 metrů je vhodná pro nejrůznější spoutání rozkroku, zápěstí, kotníků či stehen atp poskytuje ideální délku se kterou dokážete vytvořit nejrůznější úvazy. Buďte kreativní a kombinujte více barev.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?