Pouta pro spoutání loktů

Obliba poutání loktů co nejblíže k sobě je v BDSM hrátkách velice populárním úvazem , a tak jsme se rozhodli zhotovit taková pouta.

V čem jsou výhody spoutání loktů?

Velmi striktní bondage, ze které není vůbec snadné se vysvobodit, pro většinu jedinců přímo nemožné. Zde závisí především na vzdálenosti na jakou se s lokty dostanete. Pokud ženě přiblížíte lokty na vzdálenost několika centimetrů, a spoutáte je, tak si můžete být jistí, že vysvobození bez pomoci není možné.

Aby se dalo osvobodit, bylo by třeba prsty dosáhnout k prostředku který drží ruce u sebe, nicméně z fyziologického hlediska je to prakticky nemožné ( pokud budou lokty opravdu těsně u sebe ). Samozřejmě ne každý dokáže přiblížit lokty k sobě na takto těsnou vzdálenost. Muži – neznám žádného který by to dokázal, a proto se jako ideální poutací prostředek nabízí kožená pouta pro lokty s možnosti nastavit vzdálenost mezi nimi pomocí karabin atp. Zajistíte tak maximální stažení jakého je jedinec schopen, a tím jej imobilizujete.

Prsa ven!

Proč je Korzetka velmi často s lokty pevně spoutanými k sobě? Protože díky stažení rukou vzad dojde k propnutí hrudníku. Co víc chtít? Ruce jsou vzadu s nemožností dosáhnout kamkoliv, a prsa jsou vystaveny ve své celé kráse s tvrdými bradavkami.

Více o poutech najdete zde

 

Rozvibrujte nejen klitoris na maximum

Když dráždíte klitoris, drážděte tak aby orgasmus přišel během chvilky a ne jednou! Použijte extrémní vibrátor v prodeji zde.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?