Pouta pro spoutání loktů

Obliba poutání loktů co nejblíže k sobě je v BDSM hrátkách velice populárním úvazem , a tak jsme se rozhodli zhotovit taková pouta.

V čem jsou výhody spoutání loktů?

Velmi striktní bondage, ze které není vůbec snadné se vysvobodit, pro většinu jedinců přímo nemožné. Zde závisí především na vzdálenosti na jakou se s lokty dostanete. Pokud ženě přiblížíte lokty na vzdálenost několika centimetrů, a spoutáte je, tak si můžete být jistí, že vysvobození bez pomoci není možné.

Aby se dalo osvobodit, bylo by třeba prsty dosáhnout k prostředku který drží ruce u sebe, nicméně z fyziologického hlediska je to prakticky nemožné ( pokud budou lokty opravdu těsně u sebe ). Samozřejmě ne každý dokáže přiblížit lokty k sobě na takto těsnou vzdálenost. Muži – neznám žádného který by to dokázal, a proto se jako ideální poutací prostředek nabízí kožená pouta pro lokty s možnosti nastavit vzdálenost mezi nimi pomocí karabin atp. Zajistíte tak maximální stažení jakého je jedinec schopen, a tím jej imobilizujete.

Prsa ven!

Proč je Korzetka velmi často s lokty pevně spoutanými k sobě? Protože díky stažení rukou vzad dojde k propnutí hrudníku. Co víc chtít? Ruce jsou vzadu s nemožností dosáhnout kamkoliv, a prsa jsou vystaveny ve své celé kráse s tvrdými bradavkami.

Více o poutech najdete zde

 

Bondage provazy v mnoha barvách! Vyberte si tu svou

Vysoká pevnost provazů zaručí pevnou bondage. Délka provazu 10 metrů je vhodná pro nejrůznější spoutání rozkroku, zápěstí, kotníků či stehen atp poskytuje ideální délku se kterou dokážete vytvořit nejrůznější úvazy. Buďte kreativní a kombinujte více barev.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?