Nová hračka domů – bondage rám

Dlouho jsem nevyzkoušela nic nového. A tak připnutí k rámu na několik způsobů spolu se šukátkem mezi nohama bylo docela vysilující. Několik po sobě jdoucích orgasmů by jednoho vyřídilo :-) Tak jsme si užili, a ve finále zjistili že rám je skvělý i pro klasický sex, protože o zvednutou část rámu se dá krásně opřít ( pokud jste ten který proniká do nějakého z otvorů ) a přirážení je o to silnější – mohu potvrdit..

Před klasickým sexem, sem byla vystavená šukátku které pro mě bylo premiérou, a tak přiznávám, bylo to pro mě trochu nezmámé a bála jsem se z počátku. Použili jsme menší dildo, a pomalé otáčky motoru, takže sem se poměrně rychle uvolnila…příště se zase posuneme o kus dál.

Takže zkrátka parádní věcička, s délkou necelé 2metry se vejde do většiny postelí. A když ne do postele, tak dobře poslouží i podlaha s nějakou podložkou. Celý rám jsme po akci složili a vešel se do skříně pod košile na ramínkách.

Ručně šité kožené BDSM kukly

Hledáte ty správné pomůcky pro své sexuální hrátky? Ke správným BDSM hrátkám patří neodmyslitelně šněrovací kukla. Vyzkoušejte kukly od nás – českého výrobce Spoutaná.cz

4 Komentářů
 1. Profile photo of Peep
  Peep 3 roky před

  To vypadá jako moc zajímavá věc, navíc společně s tím šukacím strojem 😉
  Kolik tahle sranda stojí a kdy ji budete nabízet na Spoutané? 😛

 2. Profile photo of jurosik
  jurosik 3 roky před

  to šukátko vyzerá fakt zaujímavo :-))

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?