Můj mnohonásobný Silvestr

Vracím se po krátké odmlce zase s nějakým zápisem do svého deníčku. Dostala se nám do rukou masážní hlavice, kterou většina asi dobře zná z erotických BDSM videí. Verzí je několik, ale originální Hitachi Magic Wand z USA funguje v podstatě úplně stejně jako tahle evropská varianta, která má klasickou zástrčku do zásuvky na rozdíl od té americké verze ke které je nutné ještě koupit měnič napětí…nic pro mě- chci si s tím pohrát a užít si sílu kterou tahle věcička má, ne běhat po elektrech a shánět součástky…No to by na úvod stačilo.

Tento zápis patří o zhruba 2 týdny zpátky a to konkrétně 31. 12. 2013 – Silvestr. Co by to bylo za Silvestra, kdybychom to neoslavili ve společnosti kožených řemenů, latexu a jiných BDSM hraček:). Po obvyklém silvestrovském večeru, který nebývá nikterak valné kvality, jsme se odebrali na pokoj v penzionu, kde na nás již čekala postel plná pomůcek…netrvalo dlouho a Pán mi nakázal, abych se svlékla a oblékla si připravený spandexový catsuit, netrvalo ani minutku a dopnula jsem zip u krku. Na hlavu jsem si nasadila latexovou kuklu s otvorem jen pro ústa, a za zády si zacvakla policejní pouta. Teď již bylo jen na Pánovi, jak se mnou naloží, zná mě již po letech velmi dobře, a tak ví, co mám ráda a co ne. Přeskočím-li asi hodinovou část s plněním úkolu a výprasku rákoskou, tak se dostanu k tomu zásadnímu, a tím pro mě byl relax, který vlastně s relaxem neměl mnoho společného.

Ani jsem to nepočítala…

vybaven asi 20 koženými řemeny mě začal Pán spoutávat odshora po kotníky. Pěkně připažené ruce stažené asi 5 řemeny – nemohla jsem s nimi ani pohnout. V tuhle chvíli, kdy jsem stále s latexovou kuklou nic neviděla, dostala jsem mezi kotníky rozporku asi půl metru dlouhou…říkala jsem si, že mě to roztáhlo nějak málo, ale po chvíli jsem této myšlenky začala litovat – rozporka byla nastavitelná (poté jsem zjistila, že na krásných 120cm), takže nakonec mě roztáhla víc než dost. No a to už měl Pán plný přístup k mému klínu, po chvilce začala  na klitorisu vibrovat hlavice. Netrvalo to ani 20 vteřin a už se to valilo ven, jelikož jsem byla extrémně vzrušená, tak jsem na utlumení hlasových projevů dostala roubík. Pak to zase chvilku vibrovalo a orgasmus byl tady než bys řekl švec, takhle asi 3x po sobě během 5 minut. Prostěradlo podemnou  již začalo být zjevně mokré, a tak nezbylo než můj roztažený klín trochu ucpat, slyšela jsem Pána zaštrachat v tašce a za chvilku jsem už cítila, jak se začíná uvnitř mě cosi nafukovat, ano bylo to nafukovací dildo. Ucpání fungovalo…chvilku, bylo to vše tak intenzivní a vzrušující, že to nešlo vydržet a tak jsem se udělala znovu a znovu. A tak mi Pán přikázal, ať se ovládám a neudělám se pod pohrůžkou výprasku na stehna rákoskou, jen představa toho výprasku mě vzrušila natolik, že ve spojení s hlavicí a nafouklým dildem se ihned udělala, hehe, no moje stehna už tolik nadšení nesdílela…

Půlnoc

přišla dvanáctá hodina a museli jsme si ťuknout – „jak na nový, tak po celý“ přeci… A tak Pán nalil do sklenek trochu šampusu, uvolnil mi jednu ruku, do které jsem uchopila sklenku. Když odbila půlnoc, ťukli jsme si stylově – já svázaná na posteli a Pán v kůži. Dali jsme si jen na přípitek, aby se neřeklo. Poté opět moje ručka zmizela někde mezi mým tělem a koženými řemeny. Rozporka také zmizela a já dala nohy k sobě, Pán ihned přispěchal s dalšími řemeny a tak jsem od pasu po palce na nohou měla celkem 7 řemenů a řemínků. Pod několika řemeny jsem měla zasunutou hlavici, která spokojeně vrněla… Pán mi zapnul televizi a přikázal ať se koukám zatímco on se ládoval chipsy, chlebíčky a dalšími dobrotami, které jsem připravila…bylo velice šlechetné zapnout mi TV, když jsem měla kuklu na hlavě ve které jsem sotva slyšela…Po asi 30 minutách jsem byla opět celá zapocená a mezi nohama mokrá. I Pán uznal, že by to stačilo a uvolnil mi nožky, otočil na břicho, nadzdvihl zadeček a pak do mě zezadu přirážel dokud jsme společně nedošli k závěru hrátek…Pak už to není tak záživné:)

Jakého silvestra jste měli vy? Povězte…

Rozvibrujte nejen klitoris na maximum

Když dráždíte klitoris, drážděte tak aby orgasmus přišel během chvilky a ne jednou! Použijte extrémní vibrátor v prodeji zde.

2 Komentářů
  1. Profile photo of qitko
    qitko 3 roky před

    Tak úžasného Silvestra jako Ty měl asi málokdo… 😉

  2. Profile photo of milanj
    milanj 3 roky před

    Takový silvestr si můžu nechat jenom zdát. :-) Pěkná vyprávění ze života, jen tak dál.

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?