Lupič

Dominant zavolá subince, že slyšel o loupežích a přepadeních v okolí. Tihle lupiči si většinou vyhlédnou neopatrné ženy, které jsou krásné a čekají v osm večer nahé na posteli v bytě. A většinou ani nepotřebují páčidlo – tyhle ženy nechávají dveře odemčené.

Nebuďte vůbec nenápadní – ať je subince jasné, že má v osm večer ležet nahá na lůžku a dveře bytu nechat odemčené.

V osm se dominant vplíží do bytu v kostýmu lupiče. Stačí černé oblečení, maska a pytel, ale dejte pozor, ať vás v masce nepotká někdo jiný. Mohli byste být tak věrohodní, že někdo zavolá policii. Tiše prohledejte byt, dokud nenajdete subinku. Možná bude spolupracovat a když vás uvidí, „omdlí“. Možná ji budete muset přemoci. Výsledek je stejný: subinka skončí spoutaná a umlčená v ložnici, zatímco se jí probíráte věcmi a „loupíte“. Když uděláte všechno, co jste chtěli, včetně subinky, můžete ji nechat svázanou a odejít. Počkejte pár minut, oblečte si něco jiného, sundejte masku a zahoďte pytel. Pak už se můžete vrátit do bytu s veselým: „Tak jsem tady, aby tě někdo nepřepadl… co se to tu stalo?“ Rozvažte ji, uklidněte a zjistěte, jak umí být vděčná za to, že jste ji zachránili.

TIP pro poslušné subinky - Krásné zdobené obojky!

obojekObojek zhotovený pro všechny poslušné slečny a ženy, které chtějí nejen sobě, ale i partnerovi či pánovi dokázat svou oddanost. Obojek svým charakterem nijak zásadně nepřipomíná tvrdší prvky BDSM hrátek, takže je vhodné obojek nosit při všech příležitostech…

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2018 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?