Jaké pásy cudnosti pro nás ženy? [anketa]

Zeptám se úplně jednoduše, jaké pásy preferujete nosit? Poslední dobou si říkám že koženým pomalu odzvonilo, a v módě jsou spíše kovové, ale osobně je moc nemusím. Možná je to jen můj subjektivní názor, protože mám ráda pružnou kůži… Na druhou stranu kovové mají něco do sebe, především tu bezpečnost. Ale i u kovových je nutné udělat jakýsi kompromis. Měla jsem v ruce několik typů pásů cudnosti z kovu, od lehkých z nerezových plechů se silikonem, až po extra masivní několika kilogramové. U masivního bych se opravdu nebála být měsíc na lodi s tlupou námořníků jako jediná žena, kromě análního otvoru není možno dostat se nikam, a ani tam bych zájemci nedoporučovala se penisem přiblížit :-)

Máte zkušenost s nějakým pásem na vlastním těle?

Jaký dámský pás cudnosti je vám nejvíce po chuti?

TIP pro poslušné subinky - Krásné zdobené obojky!

obojekObojek zhotovený pro všechny poslušné slečny a ženy, které chtějí nejen sobě, ale i partnerovi či pánovi dokázat svou oddanost. Obojek svým charakterem nijak zásadně nepřipomíná tvrdší prvky BDSM hrátek, takže je vhodné obojek nosit při všech příležitostech…

2 Komentářů
 1. Profile photo of egon
  egon 2 roky před

  Pokud to má být opravdu pás cudnosti a nejen hračka na chvilku, tak kůži nelze použít. Zkoušela jsi v koženém pásu cudnosti jít na záchod?

 2. Profile photo of subin (děvka špinavá)
  subin (děvka špinavá) 12 měsíci před

  To máš pravdu, proto volím nerezový

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?