[Encyklopedie] Rimming

Praktika spadající do oblasti orální sexu. Jedná se o dráždění ústy nebo jazykem v oblasti konečníku.

Orální stimulace rekta může přinášet značnou rozkoš díky četným nervovým zakončením v této oblasti. Stejně jako anální sex ale nemusí být příjemná každému. Jedná se o poměrně kontroverzní praktiku i ve světě BDSM+, která je buď velmi oblíbená, nebo naopak přijímána s velikým odporem. Z hlediska aktivního jedince bývá rimming vnímán jako ponižující, proto v rámci D/s je nejběžnější dominant jako pasivní a submisiv jako aktivní. 

Co je potřeba?
K této aktivitě není zapotřebí žádných pomůcek, bez čeho se ale nejspíš neobejdete (samozřejmě až na výjimky) je důkladná hygiena pasivního jedince v oblasti konečníku.
Možná rizika
Snad jediným rizikem je přenos bakterií a s tím spojené potíže s trávicím traktem. Při správné hygieně a výborném zdravotním stavu je toto riziko ale takřka nulové.
Pár tipů
Rimming se celkem jednoduše provozuje například při sezení na obličeji, a to ať už je dominantní muž nebo žena. Další vhodnou polohou je “D” stojící v předklonu a “s” klečící zezadu pod ním, nebo “D” sedící čelem k opěradlu na židli a “s” opět klečící na zemi.
2 Komentářů
 1. Profile photo of subin (děvka špinavá)
  subin (děvka špinavá) 2 měsíci před

  Už čtvrtý den jsem zamceny v pásu cudnosti. Je to nepopsatelné. Cítím se krásně a je to moc vzrušující. K tomu pvc kalhotky a latexove toliko. Na tom normální tričko, kratasy a jít mezi lidi. Paráda.

 2. Profile photo of zlobidlo
  zlobidlo 1 měsícem před

  Gratuluji jen tak dál 😉

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?