Device bondage technika

Device bondage ( device=věc/zařízení ) je výraz který popisuje BDSM ( především pak bondage ) techniku při které je dotyčná osoba dalo by se říct propojena se scénou. Velmi často se pro tyto hrátky využívají prostředky pro praktiky s elektřinou, kontrolou dýchání, či fucking machines ( neboli šukací stroje ). Termín device bondage by tedy mohl evokovat použití různých stoliček, křížů a podobných. Nicméně pravdou je spíše použití specifičtějších prostředků speciálně pro scénu.

Častou zálibou v tomto zákoutí BDSM hrátek je využití spoutané osoby jakožto jednotlivý článek či komponent ve složitějším zařízení. Umocní se tím “velikost” celku jako takového, přičemž se ubere na osobě jako takové – stává se druhořadou.

Specialistou v produkování takto zaměřených filmů a fotografií je HouseOfGord.com, či zvučný název DeviceBondage.com

Prostředky vhodné pro tuto pozici:


Nezapomeňte že dohoda s partnerem o tomto spoutání a jiných BDSM aktivitách je prvotní věc, se kterou musí zúčastnění souhlasit. Pokud se chcete dočíst o základních BDSM pravidlech více – čtěte „Top 10 základních pravidel“

Pásy cudnosti aneb když není "dovoleno zasunout"

Pánské pásy cudnosti paří mezi BDSM produkty které jsou pro početnou skupinu mužů běžným doplňkem pod kalhoty. Svou oblíbenost mají u profesionálních domin, tak v běžných D/s vztazích kdy povětšinou drží klíček od svobody partnerka. V poslední době je také velmi populární “hra” kdy partneři mezi sebou soupeří o výdrž. Vyberte si z mnoha typů ten Váš.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?