[Blog] Strasti ženského myšlení

Po období ustavičného potkávání nových lidí, možných obětí a potenciálních partnerů na mě došla jakási krize. Vše co mě bavilo, zvyšovalo tep, krevní tlak a po těle hnalo adrenalin, byl najednou hrozný “vopruz”. Zjistila jsem, že jsem došla do fáze, kdy místo toho abych byla nažhavená a natěšená jako pes na kostičku, jsem měla takový ten pocit, že musím. Postupně jsem docházela k názoru, že bez úchyláren se dokážu obejít, že buď budu radši sama a v celibátu, než  neustále něco muset, ustupovat a přetvařovat se. Veškeré kůží vonící poklady jsem s pohrdáním zavřela do skříně nebo hodila pod postel. Chvíli to trvalo, ale vzpamatovala jsem se a řekla si: “Nic nemusím!”

 

Za vše si totiž můžeme sami. V rámci mužského přemýšlení se často říká, že dotyčný myslí penisem. To my ženy pochopitelně neděláme. My totiž myslíme tzv. srdcem, což je ještě stupidnější orgán k přemýšlení. Okolí tak tvrdíme, že jsme citlivé, emotivní, v žádném případě povrchní a zkrátka hodné holky. Jenže trochu zapomínáme, že ono srdce má v lidské anatomii až příliš blízko (asi 20cm?) k vaječníkům, děloze a podobným blbinám, kvůli kterým děláme infantilní “jééé” na mláďata všeho druhu. Ženské přemýšlení srdcem tak není o mnoho lepší než to mužské penisem.
Vzhledem k tomu, že to moje srdce má za sebou řadu špatných rozhodnutí a investic, odvolala jsem jej z funkce. Období pod jeho velením totiž vedlo opět ke ztrátě chuti v podstatě ke všemu. Člověk, tím spíš jeho ženská verze, je tvor nepoučitelný a jednu a tu samou pitomost dělá pořád do kola. Na řadu přišel mozek a světe div se, to přemýšlení mu nejde špatně. Že by mi s přibývajícím věkem přibyl i nějaký ten rozum? Ve fázi, kdy jsem došla k názoru, že jsem sama sobě nejlepším partnerem a kamarádem (pravda jako milenec trochu pokulhávám :-)) se v rozšířených obzorech objevil nový objekt možného zájmu.

 

Ono není úplně nemožné narazit zcela náhodou na člověka, který s vámi sdílí politický názor, náboženství, zájmy a dokonce i vkus. Ovšem, aby byl i sexuálně přitažlivý, je jako hledat zboží ve slevě po nájezdu důchodců. A vy dokonce ještě chcete aby měl i stejné BDSM zájmy? To se radši vydejte hledat svatý Grál, to bude jednodušší. Nebo nechte velet mozek a půjde to samo, vše má totiž svůj čas ke všemu musíme nějakým způsobem dospět.

 

Nikdy mě nepřestanou fascinovat markantní rozdíly mezi tím, co ukazujeme okolí a jací opravdu jsme. Pokud někdo na první dojem působí jako Mirek Dušín a máte pocit, že ho pohorší i odhalený kotníček, je to opravdu výzva flirtovat s ním a odhalit mu svoje zcela ujeté Alter ego. Na rovinu přiznávám, že to je právě to co mě baví, kazit hodné kluky a pohoršovat gentlemany. Ovšem vždy dojde na takovou malou vzpouru, té citlivé ženské dušičky, která pohoršeně křičí: “Přece si o mě chlap nemůže myslet, že jsem větší ´čuně´ než on.” A tak mlčíme, děláme ze sebe hodnou a počestnou ženu, abychom nevzbudily pohoršení. V případě, že ale velí mozek, dojdeme k názoru, že nejlepší pro nás bude dotyčnému co nejrychleji odhalit jak to s námi, mimo zkoumavé zraky veřejnosti vlastně je. Mohou se totiž stát v podstatě jen dvě věci. Buď to od sebe odeženeme puritána, se kterým bychom si mnoho srandy neužily, nebo v tom slušňákovi objevíme skrytého zvrhlíka.

 

Na začátku mi to ženské přemýšlení přineslo samé strasti, běda mluvit. Jenže, nebýt toho, nejsem tam kde momentálně jsem. Ta cesta, kterou jsem do tohoto bodu ušla, nestála za nic, ale díky ní jsem došla tam kde jsem nyní. Ačkoli můj život není kdo ví jak růžový a měnila bych asi tak milion věcí, konečně nastalo období slastí. Jednak slasti objevovat úchylky druhé osoby a být takovým nadšeným zvrhlým průvodcem, ale především slasti umět žít sama se sebou.

Rozvibrujte nejen klitoris na maximum

Když dráždíte klitoris, drážděte tak aby orgasmus přišel během chvilky a ne jednou! Použijte extrémní vibrátor v prodeji zde.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?