[BDSM scénář] Výlet do historie

Letní počasí a čas dovolených láká k nevšedním zážitkům a dobrodružstvím. Následující tip na letní hrátky je určen spíše dobrodružnějším povahám, které se nebojí, že se trochu ušpiní v lůně přírody. Ideální je spojit výlet i s přenocováním, protože je jasné, že v noci je menší šance, že by se mohli zjevit nečekaní výletníci.
Po českých luzích a hájích je možno najít spoustu zřícenin hradů, které nejsou v zájmu památkové péče, ani pod návalem turistů.Taková místa mají ohromnou atmosféru a byla by rozhodně škoda jí nevyužít. Často bývají ale zchátralé zbytky hradních věží objektem zájmu horolezců a tak jsou v nich často umístěna kovová oka (omlouvám se za případnou špatnou terminologii, nejsem horolezec). Ta jdou právě velice dobře využít, právě k poutání submisivního protějšku. Stejně tak můžete nějaké pozůstatky mříží, nebo něco podobného, stačí jen dobře hledat. Pokud nic takového nenajdete, nebo budou špatně přístupná, jde využít také strom nebo zkrátka cokoliv k čemu jde sub připoutat. Můžete se tak na chvíli přenést do dob kdy byla tortura velice oblíbená a často praktikována, do dob inkvizičních procesů.

 

Co vzít sebou?
– Nástroje pro poutání rukou. Kovaná pouta a řetězy jsou sice nejvhodnější vzhledem ke středověké atmosféře, ale na delší cestě na odlehlou zříceninu se dost pronesou. Stejně tak dobře ale poslouží i pouta kožená s kratším řetězem nebo lana.
– Bicí nástroje. Nejvhodnější jsou důtky, bič nebo plácačka, protože se dají celkem pohodlně nést v batohu a nezaberou příliš mnoho místa.
– Mučící nástroje dle libosti. Nejrůznější svorky zaberou málo místa a jejich váha je zanedbatelná. Pokud i přes to, se vám nebude chtít s nimi “tahat”, stačí vzít kuchyňské gumičky a svorku vytvořit spojením dvou proutků na každé straně, které najdete všude kolem. Wartenbergovo je pro tuto situaci také více než vhodné.
– Pás cudnosti. Ve středověku velice oblíbený nástroj. Pánské pásy cudnosti nezaberou mnoho místa a jde s nimi i celkem pohodlně absolvovat celá cesta. Dámské pásy cudnosti mohou být objemnější a pro delší pochod značně nepohodlné. V tomto případě poslouží provaz, kterým lze s trochou shovívavosti dámský pás při samotné akci nahradit. Stačí vytvořit úvaz kolem pánve a v rozkroku. Inspirovat se můžete například zde http://korzetka.cz/uvazy-rozkroku/
– Oheň. Ten sebou samozřejmě nést jako pravěký lovec nemusíte. Alespoň malý táborák vytvořený na vhodném místě je ale nezbytný pro dokreslení atmosféry a také proto, aby jste na mučeného nemuseli svítit čelovkou.

 

Ať už získáte přiznání odsouzeného k čarodějnictví nebo ne věřím, že si užijete krásnou chvíli na místě s jedinečnou atmosférou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pozn.: Já jsem si byla svoji zříceninu už obhlédnout. Kovová konstrukce, kterou využiji je na super místě a navíc kousek od ohniště. Je sice poměrně vysoko, ze shora dobře přístupná, ale budu muset pořídit delší řetězy. Navíc jsem zjistila, že celkem nedaleko sídlí dětský tábor, takže s realizací scénáře počkám radši až do září. Nerada bych, aby moje hrátky byly součástí něčí stezky odvahy :-)

To správné BDSM vybavení pro spoutání partnera!

Ty správné pomůcky pro spoutání partnera najdete u nás. Ať už hledáte vhodný provaz na bondage, nebo pohodlná kožená pouta pro Vaše BDSM hrátky klikněte sem.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?