[BDSM scénář] Jarní výlet do přírody

Jaro láká do přírody. Všechno se probouzí a nastávající teplo umožňuje přesunout hrátky pod širé nebe. Je tak ideální vyrazit do lesa, s pár drobnostmi v batohu. Přiberte sebou třeba obojek, vodítko, provaz dle libosti, šátek a vhodný bude určitě i nůž a několik obyčejných kuchyňských gumiček. Protože počasí je ještě ošemetné a nikdo asi nechce, aby to subče odneslo, kromě modřin, i nějakým nachlazením, ať tedy zvolí oblečení, které se nemusí úplně svlékat a stačí jej rozepnout jako například košili, mikinu se zipem.

Na vhodném místě připněte subčeti obojek i s vodítkem, oči zavažte šátkem a veďte jej dál lesem na vámi zvolené místo, ideálně ke stromu s větvemi na které dosáhnete. Podle libosti můžete váš oddaný protějšek uvázat buď přímo ke stromu, nebo ještě lépe s rukama nad hlavou k vhodné větvi, budete tak k němu mít přístup ze všech stran. Jakmile máte jistotu, že vám subče neuteče, můžete se začít poohlížet po ostatních pomůckách, k čemuž bude vhodný právě výše zmíněný nůž.
V každém lese určitě najdete proutky, můžete si tak opatřit nějaký delší, pružný pro výprask. Několik kratších proutků(minimálně čtyři) poslouží jako svorky. K tomu budou potřeba kuchyňské gumičky, kterými na jednom konci spojíme dva proutky, přiložíme je např. na bradavky a následně spojíme druhou gumičkou i další dva konce. Efekt takových svorek záleží na tom, jak dlouhé a pevné proutky zvolíte. Krátký a silný proutek můžete použít i jako roubík. Ti otrlejší mohou taky natrhat kytici z kopřiv a použít ji buď na výprask nebo pro “něžné” hlazení po těle.
Teď už nezbývá nic jiného, než rozepnout vše co rozepnout jde a vše připravené dle libosti využít.

Bondage provazy v mnoha barvách! Vyberte si tu svou

Vysoká pevnost provazů zaručí pevnou bondage. Délka provazu 10 metrů je vhodná pro nejrůznější spoutání rozkroku, zápěstí, kotníků či stehen atp poskytuje ideální délku se kterou dokážete vytvořit nejrůznější úvazy. Buďte kreativní a kombinujte více barev.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?