[BDSM Povídka] Učitel – začátek prázdnin

Po první schůzce už mu bylo zřejmě jasné, že věci se mnou neprobíhají úplně běžným způsobem, ale chtěla jsem si být jistá. Vyprávěla jsem mu o svých kostlivcích ve skříni, o lásce ke krásným koženým věcem a náklonnosti k oddaným mužům, ochotným udělat pro ženu různé šílenosti. Při každém tom slově mu zasvítili oči, prý o tom vždy snil.
Dveře od svého bytu jsem nechala odemčené. Seděla jsem v prostorném obývacím pokoji jen v krajkovém body, samodržících punčochách. Na nohou jsem měla úplně nové lodičky z nádherné rudé kůže, prohlížela jsem si je, v nose cítila tu opojnou vůni kůže a její charakteristický lesk, veškerá krev se mi nahrnula do klína. Přejela jsem po nich bičíkem a vychutnávala si zvuk doteku kůže o kůži. V předsíni cvakly dveře.

 

“Táni?” ozvalo se z předsíně, a za okamžik vykoukl i Tomáš. Zastavil se ve dveřích a mlčel. Byl poslední den školy, loučil se s maturanty a tak na sobě měl oblek. Perfektně padnoucí, s bílou košilí a tenkou černou kravatou.
“Co koukáš? Nechal jsi mě čekat. Teď si pohni a pojď ke mě.” Řekla jsem prostě. Přihrnul se ke mě a klekl mi k nohám. Byl tak nervózní, že si zapomněl vyzout boty a proto mu na tváři okamžitě přistál políček.
“A zouvat se bude kdo? Tady můžu být obutá jen já.” Zatvářil se jako provinilé dítě, jeho reakce mě vždy pobavily.
Když se vyzul opět si klekl a podíval se mě. “Já se hrozně omlouvám Táni, já jsem si to vůbec neuvědomil.”
“Jsi nevychovaný, chodit ve špinavých botech po mém bytě. Přijdou ti snad moje boty špinavé?” Zeptala jsem se. Odpověď mě ale nezajímala. Špičku své botky jsem mu opřela o spánek a tenký jehlový podpatek jsem lehce zaryla do líčka. Aby nemohl uhnout, chytila jsem ho za kravatu,táhla k sobě. Provokativně jsem roztáhla nohy a čekala na jeho reakci. Tomáš ale nevnímal. Oči mu spadly do mého klína, kde pod jemnou černou krajkou prosvítaly linie stydkých pysků a mezi nimi poštěváček.
“Kam si myslíš, že koukáš?” Odstrčila jsem ho podpatkem tak, že spadl na zem. Přehodila jsem nohu přes nohu a do ruky vzala bičík.
“Svlíkej se! Koukat se budu já.”
S nohou přes nohu a bičíkem v ruce jsem pozorovala, jak se kvapně svléká. Měl opravdu hezké tělo, široká ramena, na vyrýsovaném hrudníku měl pár chloupků, které pokračovaly přes pevné břicho, kde úzkou tmavou cestičkou končily u koženého opasku s lesklou kovovou přezkou.
“Víš Táni…” Přestal se svlékat, ale já ho okamžitě zastavila.
“Nemluv a dělej!” Natáhla jsem se a několikrát ho bičíkem švihla přes bradavky. Boule na kalhotách byla najednou nepřehlédnutelná. Tomáš zrudl a začal si rozepínat pásek, o chvíli později byly dole i kalhoty.

 

Začala jsem se nahlas smát. “No ty se mi snad jen zdáš, pane učiteli. Tak ty chodíš kolem maturantek bez spodního prádla.” Tomáš klopil oči a styděl se. Zase připomínal malého kluka. Kluka  šedivými skráněmi a tvrdým klackem, který se snažil dlaněmi zakrýt. Můj bičík mu ale několika ranami přes prsty rychle vysvětlil, že tohle si nepřeji. “Dej si ruce za hlavu a nechej je tam. Můžeš mi nějak rozumně vysvětlit proč si učitel nevezme spodní prádlo pod oblek?”
“Já nevím… Prostě jsem myslel, že se ti to třeba bude líbit.” Mumlal se sklopenou hlavou.
“Nevím, myslel. To nezní moc rozumně, ale budiž.” Zvedla jsem se z křesla a začala jsem kolem něj obcházet. “Roztáhni nohy.” Bičíkem jsem ho švihla přes vnitřní stranu stehen.

 

Pohled zezadu byl opravdu krásný. Hrál na něm každý sval. Dotýkala jsem se ho jen bičíkem. Přejížděla přes linii zad až k hýždím, které jsem brzy ranami rozpálila do ruda. Tomáš stál a ani necekl, měl větší výdrž než jsem čekala. Stoupla jsem si blíž, tak abych měla jeho stehno mezi svými, na citlivé půlky jsem lehce položila ruku. Momentálně mě ale víc zajímalo to, co se děje vepředu.
“Evidentně jsi chlap, ale tečeš jako nadržená čubka.” Ze špičky penisu mu na zem stékala kapka. Ten malý vodopád přerušil bičík. Nejdřív hladil špičku, postupně ale jeho doteky nabíraly na síle. Občas jsem jej švihla silně, chvíli na to zase jen hladila. Nemluvil, jen nahlas oddechoval a občas zasténal. Až teď jsem si všimla, že mi jeho šťáva kápla na špičku boty.
“Na čtyři.” Nechala jsem ho kleknout a druhou nohou mu přitlačila hrudník a hlavu k zemi. “Podívej se cos provedl! Okamžitě mi tu botu očisti!” Ani na okamžik nezaváhal a polibky začal napravovat své malé provinění.

 

Součástí mého obýváku je prostorný kuchyňský kout a vlastně i jídelna, kterou od kuchyně odděluje dřevěný trám. Když Tomáš očistil mojí botku, odvedla jsem ho ke sloupu.
“Lehni si na záda a ruce dej nad hlavu.” Instruovala jsem ho a než se uvelebil, z šuplíku jsem vytáhla kovová pouta. Ruce jsem mu natáhla, aby měl sloup mezi nimi a spoutala je.
Chvíli jsem si vychutnávala pohled na nahého muže zcela k dispozici mým choutkám. Nakonec jsem se ale rozhodla, přeci jen alespoň trochu ještě krotit své vášně.

 

Na hrudník jsem mu položila nohu, jehlový podpatek mých lodiček mu zaryla do bradavky a trochu s ním zakroužila.
“Ssss… Ty jsi ale potvůrka.” Při té zdrobnělině jsem se kousla do rtu. Tohle ho rozhodně musím odnaučit.
“A ty moc mluvíš.” Dodala jsem jen a odešla jsem do ložnice pro roubík.
Dřepla jsem si nad jeho hlavu, do úst mu vložila rudou kuličku a s námahou mu za hlavou pevně sepnula roubík. Své vzrušení už jsem odmítala snášet. Sedla jsem mu na hrudník a rozepnula si několik háčků od svého krajkového body v rozkroku. Byla jsem tak vzrušená, že jsem měla už mokré i stehna. Trochu jsem se uvelebila a začala jsem se třít o jeho hrudník, jen aby věděl jak moc jsem mokrá. Dřepla jsem si přímo před jeho obličej a začala si hladit rudý poštěváček. Začal šílet. Zvedal hlavu a zpod roubíku se snažil něco mumlat. Dala jsem si záležet aby co nejlépe viděl, ale nemohl se mě ani dotknout. Vzrušením jsem doslova tekla, občas mi kapka proklouzla mezi prsty a stekla mu na obličej. S orgasmem jsem dosedla na jeho tvář.
Pomalu jsem vstala a přitáhla si židli, o kterou jsem si opřela nohu abych mohla pohodlně roztáhnout stehna. Tomáš tak měl dokonalý výhled a já si začala prsty zajíždět mezi pysky. Moje šťávy mi stékaly po stehnech. Sundala jsem nohu ze židle a opět jsem zaryla podpatek do jeho hrudníku, tentokrát silněji, intenzitu už jsem přestávala kontrolovat.

 

Chvíli sténal bolestí, já o něco déle rozkoší. Opírala jsem se o sloup a spokojeně oddychovala. Sundala jsem mu pouta i roubík.
“No počkej… A co já? Nemohla bys…” Jeho dotaz jsem rychle přerušila.
“Bež do koupelny a pokud chceš, dělej co umíš, já se jdu obléct. Na devět máme lístky o kina.” Nabrala jsem směr do ložnice a nadrženého učitele nechala svému osudu.

 

Společně jsme vyšli ze vchodu. Tomáš odemkl své auto a mě otevřel dveře u spolujezdce. Když jsem kolem něj procházela, přitiskl mě k sobě a políbil.
“Ty se mi snad jen zdáš.” Pronesl zasněně.
“No, jen abych nebyla tvoje noční můra.” Řekla jsem s úsměvem, upravila si sukni a posadila se do auta.

TIP pro poslušné subinky - Krásné zdobené obojky!

obojekObojek zhotovený pro všechny poslušné slečny a ženy, které chtějí nejen sobě, ale i partnerovi či pánovi dokázat svou oddanost. Obojek svým charakterem nijak zásadně nepřipomíná tvrdší prvky BDSM hrátek, takže je vhodné obojek nosit při všech příležitostech…

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?