[BDSM Povídka] Učitel – první setkání

Když mi Kamila oznámila, že pro mě má chlapa, byla jsem hodně skeptická. Rozvedený učitel, který je asi o 10 let starší než já a dle jejího názoru “sympaťák”. Jejímu podivnému vkusu už jsem několikrát uvěřila a absolvovala jsem tak trapnou schůzku s mumlajícím ňoumou s počínajícím pivním pupkem, nebo slizkým obstarožním seladonem. Sunula jsem se před dlažební kostky náměstím k morovému sloupu v oblíbených sandálích na podpatku, krátkých černých šatech a upřímně jsem nechápala, proč jsem na ty promarněné minuty radši nevyrazila v teplácích.

U morového sloupu stál jen jediný muž a já jsem byla v šoku. Vysoký, usměvavý elegán s postavou dvacetiletého sportovce o jehož věku svědčily jen prošedivělé vlasy a vrásky kolem očí, si to namířil přímo ke mě.
“Ahoj, ty jsi Táňa že?” Zeptal se, a aniž by čekal na odpověď, podal mi ruku a naklonil se aby mě políbil na líčko. Rozhodl se, že mě pozve na kafe a vedl mě směrem k nedaleké kavárně. Rázně vykročil a nabídl mi tak pohled na svůj neuvěřitelně perfektní zadek v dlouhých světlých kalhotách, který vyloženě vybízel… K čemu? Mě se zatmělo před očima a viděla jsem svoje nehty jak se zarývají do toho libového masa a jak se ty dva vypracované svaly stahují při každé ráně rákoskou. Utřela jsem slinu, nasadila výraz sofistikované dámy a vykročila za ním.

 

Učitele v sobě Tomáš opravdu nezapřel. Mluvil klidným hlasem a gestikuloval rukama, jako by mi vysvětloval poslední látku. Jeho klidné vystupování mě chvílemi štvalo. Celkově působil dojmem chlapa, který při sexu zhasíná a ještě se přikryje peřinou. Kromě toho, byl ale zdvořilý a vtipný, nebylo na něm nic co by mě donutilo odejít. Z kavárny jsme se vydali na procházku městem a nakonec jsme se usadili na zahrádku jedné restaurace abychom si dali víno. Malý hlt alkoholu způsobnému učiteli začal odstraňovat zábrany poměrně rychle. Jeho pohled neustále sklouzával na mé nohy a na dlouho se zastavoval u pěstěných chodidel, jejichž prsty lehce tepaly do rytmu hudby linoucí se z repráků nad venkovním barem.
Rozhovor se stočil k bývalým partnerům a současnému hledání.
“No jo, hold né každý chlap vedle sebe snese ženskou, která občas bývá dominantní potvora.” Nadhodila jsem tak, aby bylo jasné že nežertuji. Tomáš se zarazil a evidentně znervózněl.
“Co to znamená občas?” Usmál se a najednou připomínal hravého kluka.
“Třeba v ložnici.” Řekla jsem s klidem a lehce se mu otřela nártem o lýtko. Měla jsem jasno, buď a nebo. Dopili jsme každý svou sklenku, odběhl zaplatit k baru a odešli jsme. Venku už se pomalu stmívalo.
“Je hezký večer, půjdeme se ještě projít?” Nadhodila jsem pod zástěrkou romantiky a společně jsme vyrazili z náměstí do nedalekého parku. V přítmí košatých buků jsme se posadili na lavičku.
“Můžu se přitulit?” Zeptal se Tomáš a v tu chvíli vypadal spíš jako patnáctiletý nadržený student než jako slušný učitel. Očekávala jsem poněkud mužnější přístup, tak jsem jen zavrčela “Na to se snad nemusíš ptát.”
Přitiskl mě k sobě a políbil. Chvíli jsem ho nechala, byla v něm provokativní vášeň, kterou jsem u ostatních postrádala. Dlaní jsem mu přejela vystouplý ohryzek a lehce stiskla pulzující tepny. Ten nadržený sameček si to zjevně vyložil jako pozvánku a začal mi ruku sunout po stehně směrem vzhůru ke krajkovým kalhotkám. Aniž bych mu ji odstrčila, stiskla jsem mu čelist, odtáhla se od jeho úst a druhou rukou uštědřila pádnou výchovnou facku s tím, že budu nejspíš za frigidní hysterku a dodala jsem.”Ty nevíš jak se chovat k dámě?.”
“Omlouvám se Madam!” Vysypal že sebe Tomáš, k mému velkému překvapení, oslovení, které vyloženě nesnáším.
“Neříkej mi Madam, vždyť jsem o tolik mladší…” Upravila jsem si šaty a zvedla se z lavičky. Tomáš mě ale chytil za boky a začal žadonit. “Prosím, nezlob se na mě, nechal jsem se unést. To ty tvoje nožky víš? Úplně z nich šílím!”  Učitel se začal pěkně vybarvovat.
“Zvedni se a pojď.” Houkla jsem na něj, a on vystřelil z lavičky jako poslušný pejsek. Vedla jsem ho kousek dál do parku, do zákoutí městských hradeb nad kterými se tyčily vysoké budovy místní univerzity. Chytla jsem ho za límec košile, přitáhla si ho k sobě a lehce stiskla zuby jeho spodní ret.
” Stáhni si kalhoty.” Řekla jsem prostě. Tomáš ze sebe vysoukal jen “Počkej, co?”
” Řekla jsem, stáhni si kalhoty. Nerada se opakuji to si zapamatuj.” Zasyčela jsem mu do tváře. Začal si rozepínat pásek, a já jsem mezitím vylovila z kabelky latexovou rukavici, která mi tam zůstala z celého balení. Netrvalo dlouho a Tomášovy kalhoty se i se spodním prádlem sesunuli ke kotníkům a odhalily tak erekci, která nešla přehlédnout.
” Dej si ruce za hlavu s rozkroč nohy” Tentokrát bez váhání poslechl. Začala jsem ho rukou v rukavici ohmatavat jako při kontrole. Nejdřív ty dokonalé hýždě, rukou jsem zajela i mezi ně až k análu a potom i varlata a penis. Pevně jsem mu stiskla šourek a zatáhla za něj, a vyloudila tak z jeho úst zasténání.
“Ticho.” usměrnila jsem jej a pokračovala v prohlídce tentokrát na penisu. Stáhla jsem předkožku a zmáčkla naběhlý žalud. Tomáš se přestal ovládat, přitiskl mě k sobě a začal líbat.
“Já tě tak strašně chci!” Šeptal naléhavě.
Rychle jsem se vysoukala z jeho sevření a silně jej udeřila latexovou rukavicí přes tvář.
“Ovládej se, jinak jdu okamžitě pryč.” Upozornila jsem jej.
Zatnul zuby a ruce opět spojil na zátylku. Ještě chvíli jsem si chtěla hrát., ještě chvíli jsem prohmatávala jeho varlata a na konec přes hráz zajela k análu a chvíli jej prstem dráždila. Neprotestoval, naopak rozkročil nohy a nabízel se jako nadržená čubka psovi.
“Tak se zase obleč.” řekla jsem s klidem, stáhla jsem rukavici a schovala ji do kabelky.
“Co?” Vysoukal ze sebe a nehnutě stál. Já už jsem ale vykročila směrem k parkovému chodníku. “Jak ho teď mám nasoukal do kalhot?” Snažil se protestovat.
“To přece není moje starost.” Jen jsem ohlédla přes rameno. Tomáš se překotně oblékl a za chvíli mě dohnal.

 

Stála jsem ve sprše a voda mi stékala po těle. Myšlenky na toho zvláštního učitele mi přinesly pěkný orgasmus. Z klidného rozjímaní mě vytrhl zvuk příchozí zprávy na telefonu.
“Taťánko, ty jsi ale ďáblík. Bylo to moc fajn a doufám, že se brzo uvidíme. T.” Nevěřícně jsem koukala na ty zdrobněliny. Tak ´fajn´? No uvidíme co bude říkat příště. S tímhle fyzikářem si evidentně užiju ještě spoustu srandy.

Rozvibrujte nejen klitoris na maximum

Když dráždíte klitoris, drážděte tak aby orgasmus přišel během chvilky a ne jednou! Použijte extrémní vibrátor v prodeji zde.

0 Komentářů

Máš co říct? Zanech komentář

©2017 Copyright © 2017 Korzetka.cz. BDSM magazín & seznamka

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?